Raffles Bali zve všechny milovníky cestování na životní cestu do ultra-luxusního resortu na Bali

Raffles Bali je intimní oáza duševní pohody, která se nachází v překrásné zátoce Jimbaran Bay. Resort je umístěn na kopci s jedinečným výhledem na oceán a vlastní soukromou pláž. 32 špičkově vybavených vil zaručuje maximální relaxaci a nabízí velkorysý prostor s vlastní venkovní terasou a soukromým bazénem.

Na nejvyšším místě resortu, terase s výhledem na zapadající slunce, se nachází vyhlášená restaurace Rumari, která byla jmenována nejnovější Krug Ambassade, vůbec první v Indonésii. Můžete se těšit na požitkářskou kulinářskou výpravu, jeden z nejlépe sestavených gastronomických zážitků, který vyzdvihuje bohatství souostroví v dokonalé souhře s odbornými znalostmi špičkového kulinářského týmu a hostujících hvězd.

Na soukromé pláži resortu se nachází Loloan Beach Bar and Grill s výhledem na 25metrový nekonečný bazén, který nabízí bohaté menu z mořských plodů a prvotřídních masových specialit. Se soumrakem se atmosféra mění z uvolněné zábavy na ležérní eleganci.

Exkluzivní kulinářský zážitek zažijete také v nezapomenutelném intimním prostředí restaurace The Secret Cave, osvětlené mihotavými pochodněmi a světlem svíček, nebo v Purnama Honeymoon Bale, postavené na skalách na okraji pobřeží resortu. The Farm Terrace dále nabídne úchvatné stolování pod širým nebem pod pergolou z marakuji uprostřed svěžích zahrad.

Znalce potěší také ikonický bar The Writers Bar a přilehlá knihovna, kde si můžete vychutnat nápaditě kořeněné koktejly nebo vybrané šampaňské a víno. Tento intimní bar přináší na Bali dědictví Raffles a na míru vyrobený Raffles Bali Sling.

„V Raffles Bali vítáme cestovatele z celého světa a vybízíme je, aby si užili tento nejluxusnější balijský resort, který se může pochlubit dechberoucími západy slunce, svěžími tropickými zahradami, vynikající kuchyní i programem Raffles Emotional Wellbeing," uvedla Katya Herting, generální ředitelka Raffles Bali.

V rámci programu Raffles Emotional Wellbeing je relaxace hračkou – cestovatelé si vychutnají zvuky tropického ptactva, které se ozývají z okolní zeleně, a svěží vůni moře. Odpočiňte si pod rukama odborného terapeuta v lázních Raffles Spa s vlastní vanou a posuvnými dveřmi vedoucími na terasu s výhledem na kopec nebo v odlehlém léčebném apartmá The Sanctuary na svahu skrytém v přírodě.

Hýčkejte se smyslovými zážitky, které vám dopřeje náš komorník Raffles Wellbeing Butler, který představuje naši legendární službu již od roku 1887.

Rezervujte si svůj jedinečný zážitek na https://www.rafflesbali.com/offer/a-private-hideaway/

Nutná předchozí rezervace na bali@raffles.com, +623612015800.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1851412/Raffles_Bali_1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1851413/Raffles_Bali_2.jpg

KONTAKT: Irma Farida, +6282147465556, irma.farida@raffles.com

Klíčová slova Indonésie-hotely-turistika-Raffles Bali

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.