SLIBNÉ PARTNERSTVÍ: NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÁ ORTODONTICKÁ KLINIKA SVĚT ROVNÁTEK PŘECHÁZÍ NA PRŮHLEDNÉ ALIGNERY SPARK™

Společnost Ormco Corporation, odborník na inovativní a vysoce kvalitní možnosti ortodontické léčby, oznámila uzavření nového partnerství v oblasti léčby pomocí alignerů: Svět rovnátek, největší ortodontická klinika na světě, která léčí nesprávné postavení zubů pouze pomocí alignerů, se rozhodla pracovat výhradně se systémem Spark™ Clear Aligners. Smlouvy o spolupráci byly uzavřeny v květnu tohoto roku.

Společnost Svět rovnátek založili v roce 2015 v Praze Daniele Mastracci a Matúš Valach - dva dlouholetí zkušení profesionálové v oboru zubního lékařství. S osmi křesly a zřemi ortodontisty dnes klinika ročně ošetří více než 4200 případů nesprávného postavení zubů. Pro zvýšení efektivity a přínosů pro pacienty zde zcela opustili klasická rovnátka a od roku 2018 pracují výhradně s alignery.

K přechodu na systém Spark™ vedla kliniku především důvěra jejích majitelů ve společnost Ormco v kombinaci s vysokou úrovní služeb a vynikající kvalitou produktů Spark.

"Když jsme se dozvěděli, že se společnost Ormco chystá uvést na trh alignery SparkTM, okamžitě nás začaly zajímat – víme totiž, že jméno Ormco znamená vynikající kvalitu výrobků a služeb," vysvětlují Daniele Mastracci a Matúš Valach.

Viceprezident společnosti Ormco Europe Torben Nielsen zdůrazňuje:"Velice nás těší, že díky Světu Rovnátek důvěřuje systému Spark™ Clear Aligner stále více významných klinik po celém světě. Potvrzuje se tak, že našim zákazníkům nabízíme skutečně nejlepší možnou kvalitu a mimořádně vysokou úroveň inovací a služeb."

O systému Spark™ Clear Aligner

Alignery Spark™ jsou značkou společnosti Ormco™, světového lídra v oblasti inovativních ortodontických produktů, který staví na 60 letech zkušeností, výzkumu a vývoje a vysokých výrobních standardech. Společnost Ormco již pomohla lékařům ošetřit více než 20 milionů pacientů ve více než 130 zemích.

Systém tvoří software Spark Approver, který lékařům poskytuje větší kontrolu a flexibilitu, zatímco pokročilá technologie alignerů Spark a materiál TruGEN™ zajišťují trvalejší působení síly a lepší kontakt s povrchem zubu*. Aligner Spark je také ve srovnání s lídrem v oboru alignerů průhlednější, komfortnější* a méně náchylný ke tvoření skvrn* - také proto uvedlo v nedávném průzkumu 100 % dotazovaných pacientů, že by vyrovnávací aparáty Spark doporučili i svým známým.*

Další informace o alignerech Spark najdete na adrese www.sparkaligners.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1854036/image009.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1749427/Spark_Clear_Aligners_Logo.jpg

DALŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA ADRESE: spark.eumarketing@ormco.com

PROTEXT

Klíčová slova USA-zdraví-Spark Clear Aligners

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.