Scénická oblast jezera Nantian v okrese Fengdu láká zahraniční studenty do Čchung-čchingu

Dne 4. července 2022, the Foreigners@Chongqing: Ve Fengdu v jihozápadní čínské provincii Čchung-čching se konala akce Cesta za poznáním do kraje Fengdu 2022, jejímž cílem bylo pomoci cizincům v Čchung-čchingu lépe poznat tento kraj.

Osmnáct zahraničních studentů z Čchung-čchingské univerzity pošt a telekomunikací ze 14 zemí, například z Ruska, Pákistánu a Etiopie, přijelo do scénické oblasti jezera Nantian ve Fengdu. Zhlédli představení nehmotného kulturního dědictví, navštívili park u jezera a vrchol vyhlídkové oblasti jezera Nantian a na terase na nábřeží si vyzkoušeli čínskou kaligrafii, malbu a tanec. Nataša, zahraniční studentka z Univerzity pošt a telekomunikací v Čchung-čchingu z Ruska, uvedla: "Scénické místo jezera Nan-tchien v okrese Feng-tu je malebné, jsou zde vzrušující a zábavné projekty, čerstvý vzduch, osvěžující a vhodná teplota, bohatá historie i kultura. Doufám, že sem najde cestu za zábavou více cizinců."

Scénická oblast jezera Nantian, která se nachází na křižovatce hlavní městské trasy v Čchung-čchingu, trasy Tří soutěsek řeky Jang-c'-ťiang a trasy lidových zvyků a ekologie v pohoří Wuling, má plánovanou rozlohu 33,13 km2. Skládá se z jednoho města a tří oblastí, konkrétně z letoviska Xiangba, rekreační oblasti u jezera, lesní wellness oblasti a oblasti ledních a sněhových sportů. Malebná oblast má nadmořskou výšku 1400-2000 metrů, průměrnou letní teplotu 20 ? a nejnižší zimní teplotu -10 ?. Díky tomu se stala střediskem ekoturistiky pro letní pobyty, vysokohorské lyžování, prohlídky památek a kulturní představení. V prosinci 2020 byla jezerní scénická oblast Nantian zařazena mezi národní turistická střediska.

Kontakt: Wang Di

Tel: 0086-15215052558

E-mail: 576064216@qq.com

Odkaz na YouTube: https://youtu.be/_UMqcadcujw

Klíčová slova Čína-turistika-školy-příroda-firmy-Fengdu Digital Media Center

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.