RevitaLash® Cosmetics představuje nový RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner – první sérum na řasy vyvinuté speciálně pro citlivé oči

Společnost RevitaLash® Cosmetics, přední výrobce a inovátor produktů pro řasy a obočí, rozšiřuje svou oceňovanou řadu pečující a zkrášlující kosmetiky o exkluzivní sérum RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner vyvinuté oftalmology.

Nový přípravek pro zlepšení zdraví a krásy řas RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner byl lékaři vyvinut speciálně pro osoby se zvýšenou citlivostí očního okolí. Jedinečná technologie postupného uvolňování chrání citlivé oči před podrážděním a zároveň dodává řasám účinné peptidy a rostlinné výtažky, které je chrání před lámáním či oslabováním a zvyšují jejich pružnost a lesk pro výrazný, okouzlující pohled.

Toto průkopnické sérum využívá technologii přenosu účinných látek pomocí rostlinných lipozomů Revitasome®, která napomáhá rovnoměrnému, postupnému vstřebávání prospěšných látek přímo do délek řas. V jeho unikátním složení najdeme mimo jiné Myristoyl pentapeptid-17, silný peptid a antioxidant o pěti aminokyselinách, který zlepšuje vzhled řas a chrání je před lámáním a slábnutím. Přídavek rýžového proteinu pomáhá zvýšit jejich pružnost a objem, zatímco aloe vera uchovává hydrataci, zklidňuje a chladí.

V osmitýdenní nezávislé spotřebitelské studii se 161 účastnicemi uvádí 98 % uživatelek séra zdravější řasy a 96 % silnější a vyživené řasy, přičemž 97 % uživatelek nezaznamenalo zarudnutí a 93 % podráždění očí - a to i přesto, že všechny účastnice se považovaly za citlivé.

„Z rozšíření naší kolekce přípravků pro řasy RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner máme velkou radost," řekla Lori Jacobus, prezidentka a globální CMO společnosti RevitaLash® Cosmetics. „Jako lékaři vedená kosmetická společnost, která vznikla jako dar z lásky pro ženu od jejího muže, jsme hrdí na naše přípravky, se kterými může kdokoli zlepšit zdraví svých řas a obočí – i ti, kdo mají řasy poškozené a předčasně zestárlé kvůli lékům, škodlivým vlivům z prostředí nebo odborným procedurám. Sérum RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner je proto ideálním rozšířením našeho portfolia."

RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner lze nyní zakoupit v USA prostřednictvím vybraných wellness lázní, salonů a obchodních domů nebo stránky revitalash.com za cenu 105 dolarů za 2,0 ml. Celosvětově bude k dostání od 1. srpna 2022.

O společnosti RevitaLash® Cosmetics

Společnost RevitaLash® Cosmetics je světovou jedničkou ve vývoji pokročilých produktů pro zkrášlení řas, obočí a vlasů. Kolekce, která byla založena v roce 2006, zahrnuje oceňované sérum na řasy RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner a sérum na obočí RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner a lze ji zakoupit v ordinacích lékařů, lázních, salonech a specializovaných prodejnách v 70 zemích světa. Společnost RevitaLash® Cosmetics podporuje neziskové iniciativy zaměřené na boj proti rakovině prsu a část zisků věnuje na výzkumné a vzdělávací projekty. O komunitu bojující s rakovinou prsu tak pečuje nejen v říjnu, kdy si tuto nemoc připomínáme, ale celoročně. Další informace najdete na adrese www.revitalash.com . [RevitaLash® Advanced a RevitaLash® Advanced Sensitive nejsou v prodeji v Kalifornii]

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1216896/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

KONTAKT PRO MÉDIA: Sophie Birnbaum, sbirnbaum@behrmanpr.com

Klíčová slova USA-kosmetika-trendy-RevitaLash Cosmetics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.