Na základě schválení DNV v roce 2021 vylepšuje společnost Kokam nabídku námořních bateriových modulů

Společnost Kokam Limited, globální poskytovatel inovativních řešení pro lithium-ion baterie a stoprocentně vlastněná dceřiná společnost společnosti SolarEdge Technologies, Inc., oznámila, že její kapalinou chlazený bateriový systém na vodě (KOL) získal certifikaci organizace DNV podle revidovaných jakostních pravidel z roku 2021. Tato pečeť kvality vypovídá o splnění přísných oborových standardů včetně aktualizovaného testování a prokazuje bezpečnost a spolehlivost lithium-ion baterií.

Bateriové řešení KOL umožňuje komerčním a zásobovacím plavidlům ušetřit palivo a prodloužit životnost spalovacích motorů nebo generátorů. Systémy KOL úspěšně prošly testy šíření ohně se stupněm krytí IP 56. Navíc jsou navrženy tak, aby v případě, že by některý článek zaznamenal únik tepla v důsledku nesprávného použití a/nebo nesprávného provozu, zabránily šíření mezi jednotlivými články.

„Bateriové řešení KOL, nyní certifikované organizací DNV, se skládá z několika bateriových modulů KOL konfigurovaných tak, aby vyhovovaly požadavkům na napětí a energii nebo kapacitu proudu. Díky své flexibilitě a kompaktní velikosti lze bateriové řešení KOL instalovat v místech s omezeným prostorem. Systém KOL je tak vhodný jako spolehlivý zdroj energie pro dlouhodobé provozy a jeho bezchybný výkon slouží jako optimální zdroj energie pro startéry motorů," prohlásil Ike Hong, CMO společnosti Kokam.

Více informací na kokam.com

O společnosti Kokam:

Společnost Kokam je světový lídr v oblasti výroby systémů lithium-ion baterií a moderních řešení ESS. Díky patentované technologii bateriových článků může Kokam poskytovat řešení baterií pro takové instalace a využití, které vyžadují vysokou míru kvality, výkonu, bezpečnosti a spolehlivosti. Společnost Kokam se zavázala k řešení výzev v oblasti skladování energie, takže vyvíjí řešení na míru pro použití v nejnáročnějších případech skladování energie a aplikace zdrojů nepřerušovaného napájení. Dnes jsou nejmodernější řešení baterií Kokam využívána po celém světě a v nejrůznějších typech oborů, včetně následujících – elektromobilitě (Electric Vehicles), systémech pro ukládání energie (Energy Storage Systems – ESS), námořní dopravě a zdrojích nepřerušovaného napájení (Uninterrupted Power Supply). Kokam je dceřinou společností firmy SolarEdge obchodované na NASDAQ, která představuje globálního lídra v oblasti inteligentní energie. Společnost Kokam najdete také online na kokam.com.

Kontaktní informace

Kokamkokam_marketing@kokam.com

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1852345/KOL_Main_SNS.jpg

Klíčová slova Korea-energie-Kokam

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.