JOYSBIO nabízí rychlý antigenní test nákazy virem SARS-COV-2, který detekuje subvarianty Omicron BA.4 a BA.5

V době, kdy subvarianty SARS-COV-2 Omicron BA.4 a BA.5 pronikají do EU a USA, společnost Joysbio nabízí lidem možnost provést si rychlý test v pohodlí domova. Rychlý antigenní test Joysbio Coronavirus Antigen Rapid Test Kit dokáže účinně detekovat subvarianty Omicron BA.4 a BA.5. Test je opatřen certifikátem CE1434 (PCBC) pro vlastní testování provedené neodborníky.

V červnu 2020 uvedla společnost Joysbio na trh svůj průlomový rychlý antigenní test COVID-19. Výsledky za 15 minut umožnily státním úředníkům, organizátorům akcí, pracovníkům škol a dalším osobám rozhodovat o sociálním distancování, nošení roušek a dalších preventivních opatřeních. Další informace o testu jsou k dispozici na webu https://en.joysbio.com/covid-19-antigen-rapid-test-kit/.

Od uvedení prvního antigenního testu na COVID-19 dodala společnost JOYSBIO do celého světa více než 200 milionů těchto testů, které pomáhají chránit před smrtícím virem.

"Vzhledem k tomu, že se po celém světě objevují nové mutace SARS-COV-2 BA.4 a BA.5, stále roste potřeba testů, na které se lze spolehnou,t a které prokážou aktivní infekci těchto nových variant," uvedl Zhang. "Naším posláním v JOYSBIO je poskytovat rychlé, spolehlivé a účinné testy, aby lidé mohli co nejrychleji pokračovat ve svém normálním životě."

Tento test, certifikovaný CE1434 (PCBC) pro vlastní testování neodborníky, by měl být k dispozici v každé domácnosti. Při prvních příznacích nebo možném kontaktu s nakaženým dokáže test zjistit, zda se jedná o COVID-19, nebo o jiné onemocnění.

Profesionální verze tohoto testu byla nedávno zařazena na "Společný seznam EU pro rychlé antigenní testy COVID-19" do kategorie A, kterou Evropská komise důrazně doporučuje používat pro vydávání digitálních certifikátů COVID EU.

O společnosti JOYSBIO

JOYSBIO (Tianjin) Biotechnology Co., Ltd. je čínská biotechnologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj, která vyvíjí, vyrábí a do celého světa dodává vysoce kvalitní lékařské diagnostické soupravy pro rychlou diagnostiku in vitro (IVD) a revoluční soupravy reagencií na míru. Společnost JOYSBIO byla založena týmem profesionálů s dlouholetými technickými, marketingovými a prodejními, provozními a výrobními zkušenostmi v oboru.

KONTAKT: Rick Zhang, +86-186-0545-0986, bd@joysbio.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-koronavirus-fitmy-JOYSBIO

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.