Stil 365 daruje školní batohy přímo školám a potřebným

Česká společnost Stil 365 s.r.o. pokračuje letos v rámci projektu "Pomáháme dětem do škol" s darováním školních batohů a dalších potřeb do školy dětem se znevýhodněním. Vyzývá starosty, zástupce škol, školek a širokou veřejnost, aby jim doporučila konkrétní rodiny, kterým život naložil více, než mohou unést.

Posláním společnosti Stil 365 je ulehčit žákům a studentům život a to nejen ve smyslu váhy nákladu, který nosí na zádech, ale i váhy nákladu, který nosí v životě. Školní prostředí, kolektiv, řád a nové povinnosti jsou pro různé děti různě náročné, ne všechny však mají stejnou podporu pro zvládnutí všech příležitostí a výzev, které s sebou školní rok přináší. Cílenými dary pomoci přispívá firma ke zvýšení dětského sebevědomí, spokojenosti a samostatnosti.

Máte pocit, že víte přesně, kam by se nabídnutá pomoc v podobě darování školních aktovek, batohů a dalších pomůcek hodila? Podělte se o své tipy, předejte výzvu dále!

Pomoc z ruky do ruky

Cesty pomoci jsou různé, zástupci společnosti Stil 365 letos zvolili tu nejrychlejší a nejpřímější – z ruky do ruky. Oslovují proto školy, školky a další zařízení, které mají v přímé péči potřebné děti a dokážou nejlépe posoudit, jaká pomoc a komu má jaký smysl. Školní potřeby pak putují bez okliky přímo na místo určení.

Jan Starecki, ředitel společnosti Stil 365 dodává: "Pomozte nám najít děti, žáky, a studenty, kteří potřebují naši pomoc. V případě souhlasu rádi anonymně uveřejníme jejich příběh, což nám pomůže oslovit další a další organizace či konkrétní lidi, kteří naši pomoc potřebují, ale nevědí, jak či kde si o ni říct."

V rámci charitativních aktivit společnost doposud spolupracovala s různými charitativními organizacemi, v roce 2021 dostaly k potřebným dětem školní pomůcky a vybavení v hodnotě 125.000 Kč bez DPH v maloobchodních cenách. Česká firma Stil 365 se umí zapojit do dlouhodobých projektů a programů, ale dokáže i reagovat rychle a pohotově v případech náhlých a nečekaných situací.

O společnosti Stil 365 s.r.o.

Již téměř 30 let vyrábíme a dodáváme školní potřeby, dárková balení a blahopřání. Naším posláním je ulehčit žákům a studentům život a to doslova. S váhou školních pomůcek se pereme o každé deko, vyvíjíme anatomické zádové systémy i batohy, které rostou s dítětem. Protože i my jsme rodiče a našemu poslání stoprocentně věříme.

Fungujeme v souladu s principy společensky odpovědné firmy. K organizacím, které podporujeme finančními i věcnými dary, patří mateřské a základní školy, domovy pro matky s dětmi, fondy a spolky postižených či znevýhodněných dětí. Konkrétně jsme navázali spolupráci s Armádou spásy České republiky, SOS dětskými vesničkami, Aliancí náhradních rodin, se základní školou v Moravské Nové Vsi, se starostou pražské městské části Řeporyje a dalšími.

Další příběhy a fotografie jsou pro Vaši potřebu uloženy zde: https://www.stil.cz/pomahame-detem-do-skol

www.stil.cz

.

Klíčová slova ČR-školy-sociální-charita-firmy-Stil 365

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.