Společnost Catheon Gaming jmenovala bývalého šéfa Activision Blizzard APAC generálním ředitelem

  • William Wu a Mark Aubrey budou působit jako spoluředitelé společnosti Catheon Gaming
  • Mark Aubrey má více než 19 let zkušeností v herním průmyslu a má za sebou řadu úspěchů při vytváření a realizaci globálních strategií pro budování velmi úspěšných společností
  • Mark Aubrey a William Wu spojí své odborné znalosti, aby rozšířili Catheon Gaming jako přední blockchainovou herní technologickou platformu pro herní vývojáře

Společnost Catheon Gaming (dále jen "společnost"), nejrychleji rostoucí integrovaná blockchainová herní a zábavní společnost, dnes oznámila, že Mark Aubrey bude s účinností od 11. července 2022 jmenován novým spoluvýkonným ředitelem společnosti. Aubrey bude spolupracovat s Williamem Wu, zakladatelem a generálním ředitelem, na rozšiřování společnosti v rychle se rozvíjejícím odvětví blockchainových her. Společnost Catheon Gaming spolupracuje s předními herními vývojáři a držiteli IP práv na inkubaci a spouštění „nejlepších“ blockchainových her ve své třídě a přináší je k co nejširšímu publiku.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005994/en/

Aubrey přichází do společnosti Catheon Gaming na pozici generálního ředitele ze své předchozí pozice výkonného ředitele a vedoucího asijsko-pacifické divize ("APAC") ve společnosti Activision Blizzard, předním herním vývojáři a vydavateli zábavního softwaru, který je známý tvorbou některých z nejoceňovanějších her v oboru, včetně her Call of Duty a World of Warcraft. Mark Aubrey má více než 19 let zkušeností v zábavním a herním průmyslu v regionu APAC.

Ve společnosti Activision Blizzard byl Aubrey zodpovědný za řízení všech vertikál obchodních a marketingových operací a řízení týmů Activision Publishing a Blizzard Entertainment v Austrálii/Novém Zélandu, Japonsku, Koreji, Indii a Velké Asii. Řídil velké týmy zaměstnanců ve čtyřech regionálních kancelářích a nesl plnou odpovědnost za P&L v regionu APAC, který je celosvětově nejdůležitějším regionem Web3 s většinou příjmů z her a s největším počtem uživatelů Web3.

Před příchodem do Activision Blizzard působil Aubrey dlouhou dobu ve společnosti Warner Bros Entertainment jako ředitel marketingu skupiny, kde řídil synergie a obchodní příležitosti napříč skupinami (Home Entertainment, Theatrical, Television, HBO, Games, Consumer Products a Digital Distribution). Aubrey vystudoval bakalářský obor obchod a marketing na univerzitě v Newcastlu.

„Jsem potěšen jmenováním Marka Aubreyho generálním ředitelem společnosti Catheon Gaming a těším se na spolupráci po jeho boku při vedení společnosti Catheon Gaming do její vzrušující další fáze růstu,“ řekl zakladatel a generální ředitel společnosti Catheon Gaming William Wu. „Mark přináší hluboké herní znalosti světové úrovně na nejvyšší úrovni poté, co vedl vysoce relevantní divizi APAC nejúspěšnějšího herního vývojáře a vydavatele na světě.“

William Wu nejprve v září 2021 založil společnost SolChicks a následně Catheon Gaming, přičemž během devíti měsíců uvedl na trh 20 titulů. Po jmenování Aubreyho se Wu zaměří na dlouhodobou vizi a strategii společnosti, přičemž zůstane plně zapojen do činnosti Catheonu a SolChicks.

O společnosti Catheon Gaming

Catheon Gaming je celosvětově nejrychleji rostoucí integrovaná blockchainová herní a zábavní společnost, jejíž portfolio k 10. červnu 2022 čítá více než 20 her. Vlajková loď společnosti, franšíza SolChicks, vstoupila na trh po úspěšném fundraisingu od různých investorů rizikového kapitálu, institucí a partnerů launchpadu. Společnost přináší technické, herní a marketingové zkušenosti společně s hlubokými kořeny v blockchainovém průmyslu. Strategií společnosti je spolupracovat s předními herními vývojáři a držiteli duševního vlastnictví, inkubovat a uvádět na trh "nejlepší" blockchainové hry ve své třídě a přinášet je co nejširšímu publiku.

Více informací naleznete na adrese: https://catheongaming.com/ .

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005994/en/ .

Kontakty:

V případě dotazů pro média se obracejte na:

media@catheongaming.com

Zdroj: Catheon Gaming

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

PROTEXT

Klíčová slova Čína-Austrálie-počítače-hry-zábava-firmy-Catheon Gaming

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.