Silná dvojka: Jolywood spolupracuje s IBC SOLAR

Společnost Jolywood, jeden z předních výrobců bifaciálních modulů využívajících články typu N a technologii TOPCon, zahájila spolupráci s předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti solární energetiky IBC SOLAR. Předmětem jejich spolupráce jsou dva vysoce výkonné bifaciální moduly Jolywood.

Tyto dva moduly – Jolywood JW-HD120 Niwa a modul JW-HD144N – je nyní možné prostřednictvím společnosti IBC SOLAR objednat také v Evropě. Modul JW-HD120 Niwa nabízí výkon 380 W a estetický celočerný design, vhodný jak pro instalaci na střechách obytných domů, tak i komerčních a průmyslových staveb (C&I). Vysoce výkonný modul JW-HD144N je speciálně navržen pro projekty velkého rozsahu.

Společnost IBC SOLAR vznikla v roce 1982. Dnes působí jako průkopník energetické revoluce ve více než 30 zemích. Svým zákazníkům nabízí kompletní solární systémy včetně veškerých služeb – od plánování po předání fotovoltaického systému na klíč. Společnost je realizátorem projektů a generálním dodavatelem v oblasti rezidenčních a střešních solárních projektů i projektů velkého rozsahu.

Robustní vysoce výkonné moduly společnosti Jolywood s konstrukcí sklo-sklo se oproti konvenčním modulům typu P vyznačují obzvláště vysokou účinností, nižší degradací, lepším teplotním koeficientem i bifaciálním poměrem. Zadní strana modulů může dosáhnout až 80 % výkonu přední strany, takže moduly jsou aktivní na obou stranách a poskytují vyšší energetický výnos. Společnost Jolywood Solar již dodala prostřednictvím svých uznávaných solárních modulů a článků typu N více než 5 GW energie do více než 50 zemí po celém světě.

„Na potřeby našich zákazníků klademe velký důraz. Těší nás, že jsme ve společnosti Jolywood našli partnera, s nímž dokážeme i nadále zajišťovat dostupnost vysoce kvalitních a odolných solárních modulů pro rezidenční sektor," říká Stefan Horstmann, provozní ředitel společnosti IBC SOLAR AG. „Díky inovativní konstrukci článků má společnost Jolywood jako výrobce značný potenciál. Její vysoce výkonné výrobky jsou vynikajícím doplňkem našeho portfolia."

Alan Xie, zástupce generálního ředitele společnosti Jolywood, dodává: „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s jedním z předních systémových domů pro fotovoltaiku a skladování energie v Evropě. Se svými dlouholetými zkušenostmi a výrazným zaměřením na kvalitu a spokojenost zákazníků je společnost IBC SOLAR ideálním partnerem pro úspěšné umístění naší špičkové technologie fotovoltaických článků a modulů typu N na evropských cílových trzích."

KONTAKT: Renee Zhang, zhangry01@jolywood.cn, +86-18616342255

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Jolywood

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.