iHerb oznamuje významné vylepšení svého programu odměn pro miliony zákazníků po celém světě

Jeden z největších online prodejců doplňků stravy, zdravé výživy a produktů osobní péče se sídlem v USA představuje platformu, která uděluje nejvíce odměn ve formě kreditů na světě

iHerb, světový lídr v oblasti elektronického prodeje zboží pro zdraví a krásu, s hrdostí oznamuje aktualizovaný a rozšířený program odměn iHerb Rewards. Společnost iHerb, která je již více než 25 let oddaná zákaznickým službám, usilovně pracovala na významných vylepšeních svého průlomového programu odměn, aby tak poděkovala svým zákazníkům z celého světa za jejich podporu a věrnost.

Společnost iHerb se zavázala nabídnout novým i stávajícím zákazníkům úžasné slevy, možnost vrácení peněz a vzdělávací zdroje v rámci programu Rewards Credit. iHerb v rámci funkce "review & earn" dále poskytuje poznatky a zpětnou vazbu od skutečných kupujících o jejich předchozích nákupech, což potenciálním zákazníkům pomáhá učinit informovanější rozhodnutí. Tato funkce také umožňuje spotřebitelům získat odměny za jejich účast, což přináší přidanou hodnotu a zvyšuje důvěru a loajalitu mezi značkou a nakupujícím. Program je napříč nabídkou iHerb speciálně navržen tak, aby vytvořil smysluplné zapojení a vybudoval silné vztahy se zákazníky, čímž dále demonstruje odhodlání společnosti poskytovat bezkonkurenční služby zákazníkům od začátku až do konce jejich nákupní cesty v elektronickém obchodě.

Kromě toho mohou uživatelé zveřejňovat a sdílet odkazy na odměny s cílem získat doporučení a další neuvěřitelné výhody, jako:

• Získejte 10 USD nebo 10% slevu za každé doporučení

• • Noví zákazníci: Poskytněte slevu 10 % a získejte 10 USD v kreditech odměn za první objednávku na základě vašeho doporučení.

• • Stávající zákazníci: Získejte 10% provizi v kreditech odměn.

• Hodnoťte a získejte až 21 USD za každou recenzi

• • Ohodnoťte produkty, které jste si zakoupili v iHerb, a získejte 1,00 USD v kreditech za každou recenzi po schválení. Navíc získejte 0,10 USD v kreditech za každý užitečný hlas, maximálně 200 za 20,00 USD. • • Recenze mohou být pozitivní i negativní. Jen se ujistěte, že jsou co nejvíce informativní. • Odpovídejte a vydělejte až 10 USD za každou odpověď

• • Odpovídejte na otázky ostatních zákazníků nebo návštěvníků týkající se produktů, které jste v minulosti zakoupili, a získejte 0,10 USD v kreditech odměn za každý užitečný hlas, který vaše odpověď získá, až do 100 užitečných hlasů nebo 10,00 USD za odpověď a produkt.

• • Čím informativnější a užitečnější budou vaše odpovědi pro ostatní zákazníky, tím více užitečných hlasů získají.

"Odměny iHerb Rewards nyní nabízejí ještě více pobídek pro naše vážené zákazníky a globální komunitu influencerů, ať už se podělí o skvělou hodnotu iHerb ústně, nebo sdílejí své vlastní zkušenosti se zdravotními a wellness produkty na našich stránkách. Neustále se snažíme nabízet nejlepší hodnotu v oblasti zdraví a wellness na světě a program odměn tento cíl podporuje tím, že zákazníkům a influencerům poskytuje odměnové kredity, které mohou uplatnit při budoucích nákupech nebo je dokonce směnit za peníze. Jsme přesvědčeni, že náš program odměn je pro zákazníky a influencery tím nejpřívětivějším a nejdostupnějším na světě," řekl viceprezident pro marketing růstu Neil Folgate.

V roce 2021 udělila společnost iHerb více než 50 milionů USD v celkových odměnách a více než 20 milionů USD v peněžních odměnách, přičemž zákazník, který byl v programu odměn na prvním místě, získal celkem více než 870.000 USD. Zákazníci si mohou vytvořit účet, přihlásit se, sdílet doporučující odkazy a začít vydělávat. Více informací naleznete na stránce iHerb Rewards.

O společnosti iHerb:

Představujeme největší světový e-shop zaměřený na obchod s vitamíny, minerály a doplňky stravy (VMS), a naše pozornost se stále intenzivněji upírá i k dalším oblastem spotřebitelské péče o zdraví a wellness. Důvěřují nám miliony lidí ve více než 185 zemích, kterým nabízíme vybrané portfolio značkových a inovativních produktů třetích stran i vlastních s tou nejvyšší možnou hodnotou, které pohodlně dodáváme až přímo do jejich domovů. https://www.iherb.com

Kontakt pro média: iHerb@behrmanpr.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1843707/iHerb_Hero_Green_RGB_Logo.jpg

Klíčová slova USA-zdraví-styl-iHerb

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.