Společně to jde lépe: 10. výročí akvizice společnosti Putzmeister společností SANY

Rok 2022 je rokem desátého výročí akvizice společnosti Putzmeister společností SANY. V roce 2012 odkoupily společnosti SANY Germany a CITIC PE 100 % akcií společnosti Putzmeister za 360 milionů eur. Pro společnost SANY, která je mladým a ambiciózním podnikem, šlo o zásadní krok a zároveň o událost, která změnila pravidla hry v celosvětovém průmyslu stavebních strojů.

V uplynulém desetiletí dosáhla společnost Putzmeister, která byla již předtím špičkovým evropským výrobcem strojů na výrobu betonu, v rámci skupiny SANY Group stálého růstu a rozvoje. Objem prodeje společnosti Putzmeister vzrostl z 500 milionů eur v roce 2011 na více než 800 milionů eur v roce 2021, což potvrzuje její vedoucí postavení na světovém trhu strojů na výrobu betonu.

Díky rozšíření výzkumné, výrobní a prodejní sítě o Evropu, Ameriku a asijsko-pacifické regiony může dnes tento původně německý rodinný podnik působit ve 154 zemích a regionech.

V průběhu uplynulého desetiletí byla společnost Putzmeister začleněna do globální obchodní rodiny společnosti SANY. V současné době nese téměř polovina betonářských strojů na celém světě logo Putzmeister nebo SANY.

Společnost Putzmeister přináší společnosti SANY zkušenosti jak s internacionalizací, tak s inteligentní výrobou i s koncepcemi a postupy slučitelnými se čtvrtou průmyslovou revolucí. Společnost Putzmeister zase může díky finanční podpoře a zdrojům společnosti SANY rozvíjet nové obchodní příležitosti.

Spolupráce obou společností v oblasti výzkumu a vývoje nepochybně přináší výsledky. Společné týmy pro výzkum a vývoj na evropský trh úspěšně uvedly řadu V8 a nákladní čerpadlo betonu 45m. V současné době přebírají vedoucí úlohu v nové oblasti elektrických, inteligentních a digitálních produktů. Společnost Putzmeister uvedla na trh první hybridní nákladní čerpadlo betonu na světě - "iONTRON" a použila technologii big data v procesu výroby, přepravy a ukládání betonu, aby zvýšila produktivitu, provoz a účinnost spotřeby paliva.

Obě společnosti si navzájem pomáhají otevírat nové trhy. Prostřednictvím společnosti SANY získalo přístup na čínský trh více výrobků Putzmeister, jako jsou například stroje Putzmeister na vstřikování betonu, stroje na výrobu malty, průmyslová čerpadla nebo teleskopické pásy. Mnoho výrobků společnosti SANY se zase celosvětově zviditelnilo prostřednictvím sítě Putzmeister. "V porovnání s růstem tržeb," řekl zástupce předsedy představenstva společnosti SANY a člen představenstva společnosti Putzmeister Holding GmbHdr. Jiang Xiangyang, "spočívá význam akvizice v tom, že se společnost SANY blíže seznámila s přední společností působící na západě, s trhem ve vyspělých zemích a s jejich způsobem řízení podniku."

Dosavadní partnerství mezi společnostmi SANY a Putzmeister přineslo extrémně pozitivní výsledky v oblasti školení, výměny zaměstnanců, výzkumu a vývoje i rozvoje obchodu. Jejich spolupráce ruku v ruce přináší mnohem lepší výsledky, než kdyby každá z nich působila samostatně. Jedna plus jedna přineslo mnohem lepší výsledky než dvě.

Kontakt: Di Wu+86-18890074901wud43@sanyglobal.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1842861/image_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1842862/image_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1842863/image_3.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

Klíčová slova Čína-stavby-stroje-firmy-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.