Distribuované solární moduly řady Niwa od společnosti Jolywood středem pozornosti na veletrhu Genera

Ve dnech 14. -16. června proběhl veletrh Genera 2022 - Energy and Environment Fair, jedna z největších komerčních platforem pro čistou energetiku. Akci, která letos oslavila již 25. výročí, navštívila se svými nejnovějšími produkty řada výrobců.

Jednička v oboru TOPCon panelů, společnost Jolywood, zde celému světu představila svá pokročilá a inteligentní řešení N-type panelů v podobě distribuovaných a vysokovýkonných modulů řady Niwa, které zaujaly jak světové odborníky, tak i návštěvníky výstavy.

Společnost Jolywood Solar na výstavě předvedla N-type moduly s technologií TOPCon, konkrétně moduly JW-HD108 (řada Niwa), JW-HD144N a JW-HD132N, osazené 182mm, resp. 210mm wafery. Tato řada spojuje výhody vysoké účinnosti, výkonu a spolehlivosti a zároveň nízké degradace, využívá 80±5% bifaciálnost a teplotní koeficient -0,31 %/ W.

Společnost Jolywood reaguje svými produkty na rozmanitou tržní poptávku díky svému bystrému přehledu a rozsáhlému výzkumu. Nejnovějším členem "rodiny Niwa" je modul JW-HD108, který se může pochlubit bifaciální konstrukcí sklo-sklo a celočerným estetickým provedením společně s 22% účinností a výkonem 425 W. Modul proslulý "obrovskou energií v malém těle" se zaměřuje trh s distribuovanými systémy pro C&I a střechy obytných budov. Moduly JW-HD144N a JW-HD132N, které se vyrábějí s rozměry 182 mm, resp. 210 mm, se mohou pochlubit ještě vyšším výkonem – kolem 700 W. Tyto moduly jsou určeny pro velké elektrárny s dodatečným energetickým výtěžkem a zároveň vysokou spolehlivostí, díky níž se model dobře osvědčuje v extrémních klimatických podmínkách, zejména v pouštních oblastech.

Trh s distribuovanou fotovoltaikou zažívá v posledních letech prudký rozmach. Společnost Jolywood se svou řadou Niwa tvoří v tomto oboru špičku, která díky neustálým technologickým inovacím a důsledné kontrole kvality naplňuje poptávku trhu distribuovaných systémů a vnáší do domácností sílu slunečních paprsků. K největším solárním trhům v Evropě s obrovským potenciálem patří právě Španělsko. Společnost Jolywood již dodala moduly řady Niwa tisícům rodin a neúnavně na nich pracuje dále, aby tak přinesla celému lidstvu užitek díky čisté energii.

KONTAKT: Renee Zhang, zhangry01@jolywood.cn, +86-18616342255

Klíčová slova Španělsko-energie-ekologie-Jolywwod

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.