China Aerospace Science and Industry Corporation Limited (CASIC) zveřejní operační systém INDICS-OS a průmyslový digitální mozek

operační systém INDICS-OS

operační systém INDICS-OS

průmyslový digitální mozek

Mezinárodní konference o průmyslovém internetu v roce 2022 na téma "Vytvořit novou éru digitální ekonomiky založené na inovacích a vývoji průmyslového internetu" byla představena formou cloudové konference 15. června 2022. Wu Hequan, Li Bohu, Liu Yunjie, Gao Wen a Wei Yiyin, akademici Čínské akademie inženýrství, Otto Heinrich Herzog, zahraniční akademik Čínské akademie strojírenství (CAE) a akademik Německé akademie věd a inženýrství (GASE), a Ge Xingfu, akademik Německé akademie věd a inženýrství (GASE) atd., byli pozváni, aby přednesli hlavní projevy.

Na konferenci byla zveřejněna nová generace průmyslové propojovací platformy "čip" - operační systém INDICS-OS. Jako nová generace operačního systému s otevřenou inteligencí a cloudovou spoluprací je INDICS-OS konektorem průmyslových zdrojů, aktivátorem průmyslových dat a urychlovačem vývoje aplikací v éře digitální ekonomiky. INDICS-OS dokáže rychle propojit stroje s digitálním světem a realizovat tak abstrakci a integraci digitálních zdrojů a jednorázový agilní vývoj průmyslové aplikace digitálního dvojčete + digitálního vlákna. INDICS-OS se vyznačuje "šesti-všemi": vše-faktorovým otevřeným připojením k průmyslovým zdrojům: vše-úrovňovým propojeným budováním digitálních dvojitých aplikací: vše-topologicky flexibilní architekturou nasazení hybridních cloudů: schopností nezávislých produktových služeb všech inovačních průmyslů aplikací informačních technologií: sadou integrovaných vývojových nástrojů všech řad: vše-ekologickým kompletním posílením partnera.

Na konferenci byl zveřejněn také průmyslový digitální nástroj – průmyslový digitální mozek. Průmyslový digitální mozek je produkt inteligentní průmyslové analýzy a správy vytvořený za účelem udržení bezpečnosti a stability průmyslového řetězce a dodavatelského řetězce a k podpoře budování moderního průmyslového systému. Tento produkt má tři hlavní výhody: systém průmyslových ekonomických metod, který drží krok s dobou: komplexní a detailní průmyslové zdroje dat velkého objemu; a novou generaci autonomní a ovladatelné digitální technologie. Průmyslový digitální mozek CASICloud byl aplikován v mnoha národních ministerstvech a komisích, místních samosprávách a významných podnicích a odpovědných podnicích v průmyslovém řetězci s cílem optimalizovat uspořádání státního kapitálového průmyslu. CAISCloud slouží státním centrálním podnikům, urychluje vytváření odpovědních podniků moderních průmyslových řetězců a dává prostor hlavnímu podpůrnému a finančnímu hnacímu efektu; buduje průmyslový řetězec digitální ekonomiky a plán inovačního řetězce zahrnující více než 700 pododvětví ve všech provinciích a městech po celé Číně. Zároveň slouží vědeckému rozhodování průmyslu digitální ekonomiky Ministerstva vědy a technologie a Národní komise pro rozvoj a reformy. CASICloud tak napomáhá při budování moderního průmyslového systému a podporuje koordinovaný rozvoj Peking-Tianjin-Hebei.

Akce se konala již pošesté, první zasedání summitu o průmyslovém internetu proběhlo v roce 2017. Jako první várka platformy průmyslových internetových veřejných služeb na světě a první platforma průmyslových internetových veřejných služeb v Číně, kterou vybudovala společnost China Aerospace Science and Industry Corporation Limited (CASIC), je platforma CASICloud neustále modernizována a transformována. Těší se špičkovým schopnostem systémového inženýrství napříč odvětvími a doménami, vynikající schopnosti integrace a inovace výrobních a informačních technologií, bezpečné a kontrolovatelné schopnosti průmyslových internetových služeb, dokonalé ekologii platforem a podpoře veřejných služeb a praktické schopnosti školení talentů s integrací výroby a vzdělávání. Plán na vybudování prvotřídní společnosti s průmyslovou internetovou platformou světové úrovně je stále jasnější.

Kontakt: Chen Shuo, 008610-81135810, 0086-13601110701

E-mail: chenshuo@casicloud.cn

Klíčová slova Čína-hospodářství-stroje-internet-firmy-CASICloud

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.