Audiokniha životopisu Vladimíra Menšíka na Donio.cz

Monumentální biografie legendárního českého filmového herce a baviče.

Spuštění sbírky na platformě Donio.cz na namluvení životopisné audioknihy Menšík od spisovatele Jaroslava Kříženeckého.

https://www.donio.cz/vladimir-mensik-zivotopis-audio-kniha

Dne 14.6.2022 byla spuštěna kampaň na platformě Donio.cz na namluvení životopisné audioknihy o Vladimíru Menšíkovi od Jaroslava Kříženeckého.

Hvězda Vladimíra Menšíka na českém hereckém nebi nepřestává zářit. Nyní můžete v nebývale obsáhlé biografii do detailu prozkoumat odkaz nenapodobitelného komika, který dokázal bravurně ztvárnit i dramatické charakterní role. Jaká cesta ho dovedla k herecké profesi? Které vzlety a pády formovaly jeho bouřlivý osobní příběh? Vydejte se po stopách fenomenálního českého umělce a milovníka života, jehož osudy byly stejně pestré jako jeho herecká kariéra!

Audioknihu Menšík od Jaroslava Kříženeckého chce vydat FM Production, která produkuje a vydává audio hry a audio knihy. V současné době má za sebou produkci a vydání řady audio her ve spolupráci s herci Divadla Radka Brzobohatého a nakladatelstvím Grada. (např. Hry: William Shakespeare - Richard III., Lukáš Burian a Jiří S. Kupka - Hácha 1939, Karel Čapek - Bílá nemoc, Moliere - Lakomec, Alois a Vilém Mrštíkové - Maryša, Jan Procházka - Ucho) V kolekci 7 audioher učinkují naši známí herci (Lucie Vondráčková, Denisa Nesvačilová, Valerie Zawadská, Vanda Hybnerová, Jan Rosák, Milan Enčev a další.

Audiokniha Menšík, kterou napsal Jaroslav Kříženecký je kniha, věnovaná fenoménu českého filmu, jakým Menšík určitě byl. Jako dělaná pro všechny jeho fanoušky. Čtenář se dozví mnoho ze zákulisí hercova osobního i profesního života. Autor Menšíkův život zaznamenává na jakési pomyslné časové ose, sleduje dráhu jeho života od narození po jeho úmrtí. Vychází z faktů, které měl k dispozici, je znát, že tvoření knihy se věnoval s mravenčí pílí. V závěru přidává jeho výroky, týkající se převážně jeho herecké profese. To vše uzavírá nečekaně naditá kapitola výroků "Řekli o VM", v níž se různé známé osobnosti zpovídají ze svého vztahu k tomuto herci. Kniha pak končí bohatým výčtem ocenění, divadelních a televizních rolí. Je skvělé, že autor jeho život probírá hlavně z hlediska filmů, které natočil.

Audioknihu namluví známý a talentovaný herec Milan Enčev.

Přispěvatelé se mohou těšit na řadu odměn za svou finanční podporu. Od podepsaných fotek Milana Enčeva, dřívější přístup k audioknize, soukromý youtube kanál s info o zákulisí natáčení, přes vyzvánění na mobil s úryvkem textu, personalizované přání k narozeninám, účast na natáčení nebo uvedení v titulcích audioknihy jako sponzor. Atraktivní je určitě designová taška nebo triko s kresbou Vladimíra Menšíka vydaných u příležitosti vydání audioknihy. Opravdovou raritou jsou pak originální poznámky na originálních listech z kterých Milan Enčev bude knihu načítat.

Nabídka odměn je omezena. Kampaň na donio.cz poběží 14 dní.

Kontakt pro média:

Filip Mareš

www.fmpro.cz

filip@fmpro.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-literatura-film-divadlo-lidé-internet-Menšík-audioknihy-firmy-FM Production

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.