Nové lobby budovy Trimaran

Nové lobby pražské kancelářské budovy Trimaran je připraveno přivítat návštěvníky v kancelářích budoucnosti. Toto prvotřídní aktivum flexibilních kancelářských a komerčních prostor nabízí vysoce kvalitní koncept „work–live–play“, který splňuje potřeby nájemců a uživatelů v post-pandemické éře.

Trimaran, sedmipatrovou kancelářskou budovu kopírující svými charakteristickými třemi trupy tvar lodi trimarán, získala společnost Allianz Real Estate v prosinci 2018, prostřednictvím několika Allianz společností. Lokálním správcem nemovitosti se stala společnost White Star Real Estate s.r.o. Díky inteligentním technologiím vytváří Trimaran bezpečné a zdravé prostředí. V budově byly nainstalovány nejmodernější systémy HVAC (vytápění, větrání a klimatizace), které nájemcům vytvářejí co nejoptimálnější podmínky na pracovišti, včetně kvality vzduchu, světla a teploty, a zajišťují tak lepší pozornost a produktivitu. Tato optimalizace navíc umožňuje úspory ve spotřebě energie. Díky tomuto přístupu k ESG a k uživatelskému komfortu získal Trimaran nejvyšší „platinovou“ certifikaci LEED – mezinárodně uznávaného standardu Leadership in Energy and Environmental Design.

Mezi hlavní benefity Trimaranu se bezpochyby řadí také jeho lokalita na pražském Pankráci. Jeho centrální poloha, dostupnost veřejné dopravy, vybavení a služeb v samotné budově a jejím okolí, včetně nabídky gastronomie a řady nákupních možností, dotváří koncept „work-live-play“ budovy Trimaran.

Jedinečný design

Mezi nejzajímavější designové prvky budovy patří nově navržené vstupní lobby a střecha budovy s obnaženým nosným konstrukčním systémem, který vynáší stropy objektu a zároveň vytváří unikátní design. Celá budova díky nim působí velmi odlehčeně a vzdušně.

Jednotlivá křídla budovy jsou propojena příčným traktem, zelené střechy dvou atrií pak tvoří příjemnou odpočinkovou zónu pro nájemce objektu a zcela nový zážitek z pracovního prostředí. To celé doplňuje více než 50 teras a balkónů. Veškeré kancelářské prostory byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky třídy AA na moderní kancelářské standardy. Kanceláře si mohou nájemníci nakonfigurovat dle svých preferencí a požadavků firemní kultury. V budově najdete prostorné garáže se 430 parkovacími místy ve čtyřech podzemních podlažích, včetně nákladního výtahu s nosností až 4500 kg, který slouží konferenčnímu centru Cubex – nejmodernějšímu multifunkčnímu konferenčnímu centru v Praze s kapacitou až 1700 osob.

Kontakt:

White Star Real Estate s.r.o.

www.trimaran-praha.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-reality-služby-architektura-kanceláře-firmy-White Star Real Estate

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.