Plavky 2022 podle Astratexu: Vyberte si ty, ve kterých zazáříte

Společnost Astratex, která se specializuje na online prodej spodního prádla a plavek, představila plavkové trendy pro rok 2022. Ty zahrnují jak jednodílné, tak i dvoudílné modely pro všechny typy postav. Jaké plavky se letos podle Astratexu budou nosit?

Volání divočiny

Plavky inspirované exotickou flórou i faunou jsou trendy i letos. Skvěle vypadají jak rostlinné motivy, tak i zvířecí vzory.

Na retro vlně

Romantické květinové vzory, vyšší kalhotky a střihy, které podtrhují ženskost. Plavky, které se inspirují minulostí, se vracejí na výsluní.

V námořnickém stylu

Odstíny modré se k létu perfektně hodí. A navíc si skvěle rozumí s bílou. S námořnickými prvky letos žádná žena nešlápne vedle.

ASTRATEX TIP: Odlišná velikost spodního a horního dílu u dvoudílných plavek? Žádný problém. Na Astratex.cz je možné si oba kusy libovolně nakombinovat.

Hravá asymetrie

Originální asymetrické střihy patří k letošním trendům. Dokonale vypadají plavky na jedno rameno i nepřehlédnutelné průstřihy.

Odvážné střihy

Mezi letošní trendy patří také plavky se zajímavými detaily z kovu, plastu nebo přírodních materiálů a vykrojené střihy.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-textil-internet-móda-firmy-Astratex

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.