Inovace podnikání prostřednictvím digitalizace: Digitální strategie Midea 2025 se zaměřuje na 100% digitalizaci podnikání

Konference Digital Midea 2025, pořádaná právě společností Midea, ukazuje, že tato společnost aktivně buduje technologickou skupinu, která poskytuje koncovým uživatelům kategorie B i C digitální řešení kombinující software a hardware.

Společnost Midea upřesnila cíle své digitální strategie do roku 2025: 100% digitalizace celého provozu v celém hodnotovém řetězci, podpora obchodních aktivit z pohledu uživatele a dosažení špičkových technologických průmyslových standardů, udržení vedoucí pozice v odvětví budováním základních technologických bariér, získání primární pozice v oblasti inteligentních domácností po celém světě, a integrace digitálních technologií do rozvoje podnikání s cílem inovace obchodních modelů.

Společnost Midea v posledních letech založila centrum AI Innovation Center, institut Midea Software Engineering Institute, datové centrum Midea Cloud Data Center, a také laboratoř Privacy Computing Joint Laboratory. To vše potvrzuje jak odhodlání společnosti Midea realizovat svou digitální strategii, tak i její ambice v oblasti technologické transformace.

Viceprezident a CIO společnosti Midea Group Zhang Xiaoyi vysvětluje: "Konference Digital Midea 2025 je odrazem procesu postupného přibližování společnosti Midea našim uživatelům." V oblastech Smart Home, Smart Building, Smart Travel, Smart Energy, Smart Healthcare, Smart logistics a Smart manufacturing má společnost Midea jednotnou digitální základnu, která komukoliv poskytne exkluzivní datové kokpity a exkluzivní chytré asistenty pro podporu rozhodování.

Na tiskové konferenci společnost Midea oficiálně představila domácího robota XIAOWEI, robota s inteligentní technologií, který je domácím pomocníkem s umělou inteligencí, rodinným asistentem, bezpečnostní hlídkou a kamarádem na hraní v jednom. V oblasti průmyslové digitalizace společnost Midea dále rozšiřuje své působení z oblasti chytrých domácností na průmyslové technologie, technologie budov a další oblasti, čímž posiluje postavení firemních zákazníků a buduje nový digitální ekosystém.

Společnost Midea Industrial Technology se zavázala podporovat rozvoj průmyslu prostřednictvím technologických inovací, a to zejména v oblastech inteligentní dopravy, průmyslové automatizace, energetických řešení a domácích spotřebičů. Společnost Midea Building Technologies poskytuje po celém světě komplexní řešení pro vzduchotechniku, vodu a výtahy. Midea Cloud se zaměřuje na inteligentní výrobu a průmyslový software. Do roku 2025 pokryje 2000 předních zákazníků v oboru a představí celkem 1000 ekologických partnerů. Od zaznamenatelného sběru dat až po realizovatelné obchodní procesy buduje společnost Midea Annto Logistics spolehlivý základ pro podporu rozhodování.

Podle společnosti Midea ve fázi, kdy bude veškerý hardware podporován digitálními technologiemi, vznikne organický otevřený ekosystém, zahrnující vše od metadat až po platformy, systémy, domácí hardware, a dokonce i budovy a města. To vše bude propojeno inteligentním digitálním způsobem, aby tak vznikl lepší digitální svět. Se společností Midea máte digitální svět na dosah ruky.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1836394/image_1.jpg

KONTAKT: Lori, +86-13512784739, luory17@midea.com

Klíčová slova Čína-počítače-průmysl-Midea

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.