Hlavní sponzor FC Baník sjednocuje značky všech svých dceřiných společností pod novou skupinovou identitu

Ostravská holdingová společnost TSC Group působící v oblasti facility managementu, úklidu, průmyslového čištění a prádelenství mění název a značky všech svých dceřiných společností a sjednocuje je pod novou skupinovou identitu. Dokončila tak rebranding všech deseti společností skupiny, který započal letos v lednu změnou názvu a představením loga holdingové společnosti. TSC je zkratka anglického Technical Services Company a vyjadřuje posun ve strategii skupiny směrem ke službám s vysokou přidanou hodnotou a s využitím nejmodernějších technologií na trhu. Společnosti, které do skupiny TSC Group patří, poskytují široké spektrum úklidových, čisticích a prádelenských služeb v průmyslu, zdravotnictví, administrativě, veřejném sektoru a v dalších oborech.

"Přejmenováním všech našich společností a jejich sjednocením pod jednu identitu chceme posílit vnímání skupiny jako silného partnera pro naše zákazníky po celé České republice. Chceme také symbolizovat změnu naší skupiny směrem k multioborové společnosti. Vedle úklidu, se kterým jsme kdysi začínali a dodnes tvoří velkou část našich aktivit, poskytujeme také celou řadu technických služeb, jako je facility management, technické čištění výrobních linek, odlakování, ale třeba také pokročilé služby v oblasti praní a pronájmu prádla. Tam k evidenci oběhu např. nemocničního prádla používáme RFID čipovou technologii. Na využívání těch nejpokročilejších a nejmodernějších technologií v oblasti úklidu a čištění se chceme do budoucna více zaměřit. Tak jako naši zákazníci postupně implementují do svých provozů prvky průmyslu 4.0, musí se pro tyto zákazníky změnit i obor facility managementu a průmyslového čištění. Celou skupinu chceme více zaměřit na služby s vyšší přidanou hodnotou a maximální automatizací,“ řekl dnes předseda představenstva TSC Group Martin Chyla.

O změně firemní identity bylo rozhodnuto po dokončení akvizice odlakovacího centra v Obrubách u Mladé Boleslavi v loňském roce, které nyní působí jako dceřiná společnost TSC Jet. Ve skupině dále působí například společnost TSC Facility, která poskytuje služby facility managementu, TSC Cleaning, která se specializuje na pravidelný úklid, nebo společnost TSC Hospital, která se specializuje na úklid zdravotnických a sociálních zařízení. Další společností je Leastex, který pronajímá a spravuje nemocniční a další firemní prádlo. TechClean se zase specializuje na náročné technické čištění výrobních linek a silně znečištěných prostor.

Vedle již zmíněné RFID technologie skupina již v některých svých provozech využívá technologii laserového čištění povrchů Spyre, technologii pokročilého parního čištění či vysokovýkonné průmyslové vysavače řízené kamerou a autonomní úklidové roboty. Svým klientům umožňuje řízení úklidových a čistících služeb prostřednictvím vlastního online softwarového řešení Tretus a realizuje řadu proklientských procesů na vlastním softwaru společnosti TSC Spectre, která je také součástí holdingu. Ve společnosti TSC Jet chce investovat například do chemického a ultrazvukového odlakování průmyslových obrobků a dalších pokročilých odlakovacích technologií.

„Nejmodernější technologie jsou jedinou cestou do budoucna i tam, kde by je donedávna nikdo nehledal. Tímto směrem chceme rozvíjet celou TSC Group i do budoucna,“ uzavřel Martin Chyla.

O společnosti TSC Group, a.s. – TSC Group je holdingová společnost zastřešující 10 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost zaměřená na odlakování a další. Skupina zaměstnává 4500 lidí. Obrat za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

Další informace najdete na www.tsc-group.cz.

Klíčová slova ČR-služby-TSC Group-EMC

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.