Šest let fungující těžařská skupina ViaBTC se stále drží na předních příčkách v globálním srovnání hashrates

Hashrate BTC nedávno dosáhla nového maxima. Předchozí rekord, který činil 248,11 EH/s, překonala tento měsíc maximální hodnota hashrate 254,77 EH/s.

Zájem o těžbu v roce 2022 neutuchá ani přes váznoucí situaci na trhu. S příchodem nových členů do těžařské komunity navíc hashrate BTC stále rostl, a prudce stoupala také obtížnost. Jednotliví těžaři s nízkými hashrate se za této situace stávají méně konkurenceschopnými, naději jim však přinesl příchod těžařských skupin (poolů), který představuje revoluci v konvenčních modelech těžby.

Z mnoha rychle vznikajících poolů těžaře oslovil především pool ViaBTC. V roce 2021 některé země těžbu BTC potlačily, v důsledku čehož mnoho poolů zkrachovalo. Ani tato přísná politika však BTC hashrate poolu ViaBTC nijak neoslabila. Naopak – díky globálně distribuovanému obchodnímu modelu a uznání světové komunity těžařů se vyšvihl až na první místo.

Pool ViaBTC, založený v roce 2016, stále funguje a zaznamenává rekordní globální hashrates díky následujícím faktorům:

I. Silný tým

Pro vytvoření stabilního těžebního prostředí rozmístil tým ViaBTC po celém světě síť uzlů, v níž je každý těžař přiřazen k nejbližšímu uzlu. Tím se minimalizuje zpoždění a těžební síť se stabilizuje. ViaBTC je dodnes těžební skupinou s nejnižší mírou opuštěných větví v celém oboru, což dokazuje kvality jejího týmu.

Více než 60 % zaměstnanců společnosti ViaBTC tvoří členové produktového nebo výzkumného týmu, v jejichž čele stojí zkušení vývojáři ze světoznámých internetových společností. Pod vedením zakladatele Haipo Yanga se týmy pool ViaBTC neustále modernizují a zdokonalují. S cílem zvýšit bezpečnost a stabilitu poolu zavedl výzkumný tým univerzálnější produkty a funkce a vytvořil také kompletní sadu příslušných nástrojů.

II. Inovace

S nedostatky těžebního průmyslu bojuje ViaBTC vytvářením mnoha vlastních inovativních produktů. Mimo jiné se může pochlubit vytvořením první platební metody svého druhu v oboru, PPS+ nebo dalšího unikátního produktu Transaction Accelerator. Navíc je také prvním poolem, který podporuje službu „Convert Now". Tyto produkty dokázaly kromě zlepšení příjmů z těžby vyřešit také problém přetížení transakcí za extrémních tržních podmínek. Systém hodinové výplaty výnosů z těžby navíc úspěšně obchází rizika plynoucí z kolísání cen.

III. Osvědčený blockchainový ekosystém

Společnost ViaBTC usiluje o vybudování komplexního blockchainového ekosystému integrujícího produkty, nástroje a investice. Kromě těžební skupiny ViaBTC Pool se společnost nyní může pochlubit dalšími čtyřmi klíčovými obchodními segmenty – burzou CoinEx Exchange, peněženkou ViaWallet, veřejným blockchainem CoinEx Smart Chain (CSC) a investiční divizí ViaBTC Capital, což z ní činí jednu z nejlépe zavedených blockchainových firem.

Díky důvěře ve svůj robustní ekosystém zjednodušila společnost ViaBTC zdlouhavý proces mezi těžbou kryptoměn a transakcemi/oběhem. Při výběru kryptoměn z poolu ViaBTC na burzu CoinEx nemusí těžaři platit žádné poplatky a výběry přicházejí v reálném čase. Staking, vestavěná služba ViaWallet, navíc těžařům poskytuje nejrůznější možnosti uchování hodnoty aktiv i v době přetrvávající situace „medvědího trhu".

Díky těmto výhodám se ViaBTC Poolu podařilo i v náročných konkurenčních podmínkách vyniknout mezi svými rivaly jako jeden z nejoblíbenějších poolů světových těžařů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1835326/image_1.jpg

KONTAKT: Xingna Fiona, +86-18698426202, pr@coinex.com

Klíčová slova Čína-počítače-měna-ViaBTC

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.