Společnost Boomi překonala hranici 20.000 zákazníků a vytvořila tak oborový rekord v jejich počtu¹

· Celosvětová síť společnosti Boomi, sestávající z více než 800 partnerů, mezi něž patří například společnosti Accenture, Capgemini, Deloitte, SAP, Snowflake, Amazon Web Services, Google Cloud nebo Microsoft, pomáhá podporovat rychlý růst objemu zákazníků této globální SaaS společnosti, která je lídrem ve své kategorii

· Platformu Boomi AtomSphere™ používá pro dosažení lepších obchodních výsledků několik společností, umístěných na žebříčku Fortune 500, a také významných světových značek, jako jsou AT&T, Cisco, LinkedIn, Moderna, Novartis nebo Sky

· Podniková platforma Boomi je schopna se přizpůsobit i požadavkům na nasazení u těch největších zákazníků, a v poslední době zpracovala více než bilion dokumentů a 65 miliard integrací, protože poptávka po inteligentním propojení a automatizaci roste

Společnost Boomi™, lídr v oblasti inteligentní konektivity a automatizace, dnes oznámila, že se jí podařilo překonat hranici 20.000 zákazníků, což představuje největší zákaznickou základnu ze všech poskytovatelů cloudové integrační platformy jako služby (iPaaS). Společnosti umístěné na žebříčku Fortune 500 i významné značky po celém světě, jako například. AT&T, Cisco, LinkedIn, Modernanebo Novartis, společně s předními mezinárodními společnostmi, jako jsou Ampol, Australský červený kříž, Agentura pro ochranu životního prostředí nebo Sky, využívají platformu Boomi AtomSphere™ pro dosažení lepších obchodních výsledků. Zákazníci společnosti Boomi se spoléhají na technologii, která obdržela řadu významných ocenění, kvalitní komunitu a prvotřídní partnery této globální společnosti, která je lídrem v oblasti poskytování softwaru jako služby (SaaS), aby zvýšili svou produktivitu, podpořili inovace a dařilo se jim i během období změn.

Kromě spolupráce s celosvětovými značkami spolupracuje společnost Boomi také s předními neziskovými organizacemi, které se zaměřují na propojení světa pro dobrou věc, a rozšiřují tak poslání společnosti Boomi na cíl propojení všech se vším, a to kdekoliv. „Náš tým podporuje lidi a systémy, které spojují výzkumné pracovníky, jejichž konečným cílem je vyléčení rakoviny," uvedl Craig Eisenberger, ředitel pro služby podnikové platformy a správu dat Americké asociace pro výzkum rakoviny. „Společnost Boomi nám umožňuje vytvářet mezi našimi systémy bezproblémová propojení v reálném čase, takže může celá organizace sdílet jedinou verzi informací. Prostřednictvím platformy Boomi budeme vytvářet a distribuovat přesnější data, a získané poznatky umožní zúčastněným stranám trávit méně času vytvářením zpráv a více času naplňováním našich cílů."

„Dnešní globální organizace více než kdy předtím vyžadují inteligentní konektivitu a automatizaci," prohlásil Chris Port, provozní ředitel společnosti Boomi. „Narušení dodavatelského řetězce způsobila předpokládané ztráty příjmů ve výši 4 bilionů dolarů. Velká reorganizace a nutnost podpory rostoucího počtu hybridních a vzdálených pracovníků zatěžují již tak omezené zdroje. Datová sila stále brání společnostem v tom, aby využily hodnotu svých dat," dodal Port. „Na společnost Boomi a náš rozsáhlý ekosystém se obracejí firmy všech velikostí ze všech zeměpisných oblastí a odvětví, aby úspěšně, rychle a snadno podobné problémy řešily."

Celosvětová síť více než 800 partnery společnosti Boomi, včetně společností Accenture, Capgemini, Deloitte, SAP a Snowflake, jakož i tří největších poskytovatelů cloudových služeb – společností Amazon Web Services, Google Cloud a Microsoft – pomohla Boomi podpořit rychlý nárůst zákazníků, protože poptávka po inteligentní konektivitě a automatizaci stále roste.

Cloudově nativní integrační platforma společnosti Boomi s minimálním množstvím kódu se přizpůsobuje i těm nejrozsáhlejším potřebám konkrétních zákazníků – v poslední době zpracovává více než jeden bilion dokumentů a 65 miliard integrací – a umožňuje podnikům rychle a snadno sjednotit jejich kompletní digitální ekosystémy. Propojením dat a systémů v hybridních digitálních prostředích mohou organizace vyřadit z provozu obchodní datová sila, zpřístupnit sílu dat a zefektivnit pracovní postupy, aby tak lépe sloužily zákazníkům, zaměstnancům i partnerům.

Platforma Boomi AtomSphere jako průkopník cloudové služby iPaaS tvoří základní prvek inovací v organizacích a šetří tisíce hodin zdlouhavého vývoje a práce s aplikacemi a zkrácení času k získání hodnoty, a zároveň řeší klíčové problémy digitální transformace. Společnost Boomi se může pochlubit rostoucí komunitou uživatelů, složenou více než 100.000 členů, a jednou z největších skupin globálních systémových integrátorů (GSI) v oblasti iPaaS. Společnost umístěná na pozici lídra v magickém kvadrantu společnosti Gartner® pro podnikovou platformu jako službu (EiPaaS)2 po osm po sobě jdoucích let nedávno získala ocenění Gold

Globee®

Award v kategorii Platform as a Service (PaaS) a obdržela četná ocenění za to, že je vyhledávaným zaměstnavatelem, včetně nedávného zařazení na seznam Inc. Magazine's Best Workplaces.

Další zdroje

· Přečtěte si více informací o tom, jak naši zákazníci díky platformě Boomi uspěli

· Další informace o platformě Boomi AtomSphere

· Prozkoumat komunitu Boomiverse

· Sledovat Boomi na Twitteru, LinkedIn, Facebooku nebo YouTube

Prohlášení o odpovědnosti společnosti Gartner:

Společnost Gartner nedoporučuje žádného dodavatele, produkty nebo služby uvedené ve svých výzkumných publikacích, a nedoporučuje uživatelům technologií vybírat dodavatele pouze na základě nejvyššího hodnocení nebo jiného označení. Výzkumné publikace společnosti Gartner jsou tvořeny stanovisky výzkumné organizace Gartner a neměly by být považovány za prohlášení faktů. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, ať už vyjádřených nebo předpokládaných, týkajících se tohoto výzkumu, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. GARTNER a Magic Quadrant jsou ochranné známky a servisní značky společnosti Gartner, Inc. nebo jejích přidružených společností a jsou zde použity se svolením. Veškerá práva vyhrazena. Poznámka: Společnost Boomi byla v letech 2014 až 2019 oceněna jako Dell Boomi.

O společnosti Boomi

Boomi díky své cloudové, jednotné, otevřené a inteligentní platformě okamžitě propojuje všechny se vším, a to odkudkoliv. Integrační platformě jako službě (iPaaS) společnosti Boomi důvěřuje více než 20.000 zákazníků po celém světě pro její rychlost, snadné použití a nižší celkové náklady na vlastnictví. Cílem společnosti Boomi, která je průkopníkem v oblasti inteligentního využívání dat, je umožnit zákazníkům a partnerům rychle a snadno objevovat, spravovat a organizovat data a zároveň propojovat aplikace, procesy a lidi pro dosažení lepších a rychlejších výsledků. Další informace najdete na adrese http://www.boomi.com.

© 2022 Boomi, LP. Boomi, logo „B", Boomiverse a AtomSphere jsou ochranné známky společnosti Boomi, LP nebo jejích dceřiných či přidružených společností. Veškerá práva vyhrazena. Ostatní názvy nebo značky mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Kontakty pro média:

Kristen Walkerová

Globální oddělení pro styk s veřejností

kristenwalker@boomi.com

+1-415-613-8320

1 Největší zákaznická základna mezi dodavateli iPaaS

2 Gartner, Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service, Eric Thoo, Keith Guttridge, Bindi Bhullar, Shameen Pillai, Abhishek Singh, 29. září 2021

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1834753/20KCustomers_customer_base.jpg

Logo https://mma.prnewswire.com/media/1002945/Boomi_Dell_Business_Logo.jpg

Klíčová slova USA-internet-firmy-Boomi

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.