Společnost NielsenIQ oznamuje jmenování Tracey Massey provozní ředitelkou

Společnost NielsenIQ, globální poskytovatel informačních služeb, dnes jmenovala Tracey Massey první provozní ředitelkou společnosti. Bude podřízena výkonnému řediteli a bude dohlížet na všechny obchodní a produktové aspekty, zodpovídat za příjmy, plány rozvoje produktů, strategie obchodních jednotek a všechny aspekty společnosti NielsenIQ zaměřené na trh.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220609005234/en/

"Tracey bude hrát nedílnou roli v pokračující transformaci společnosti NielsenIQ, která klade ještě větší důraz na udržitelný růst prostřednictvím realizace našich strategických iniciativ," řekl Jim Peck, výkonný předseda představenstva a generální ředitel společnosti NielsenIQ. "Přináší více než 30 let zkušeností v oboru a úspěšné výsledky v oblasti růstu a rozšiřování globálního podnikání, ale především její vášeň pro služby zákazníkům a výchova vysoce angažovaných týmů bude pro náš vývoj klíčová."

Tracey naposledy působila jako globální prezidentka a výkonná ředitelka společnosti Mars Pet Nutrition, kde vedla největší světový podnik v oblasti krmiv pro domácí zvířata a pod jejím vedením došlo k modernizaci portfolia výrobků pro zajištění růstu firmy. Předtím zastávala funkci regionální prezidentky společnosti Mars Confectionary Americas, kde úspěšně vedla svůj tým při integraci společnosti Mars Chocolate Americas se společností Wrigley Co. Americas.

"Jsem nadšená, že se mohu připojit ke společnosti NielsenIQ, a těším se, že budu moci využít své zkušenosti z odvětví rychloobrátkového zboží (FMCG) a pomoci vybudovat úspěšnou budoucnost společnosti," uvedla Tracey Massey.

O společnosti NielsenIQ

NielsenIQ, globální společnost poskytující informační služby, dodává zlatý standard v oblasti spotřebitelských a maloobchodních měření, a to prostřednictvím dokonalého porozumění vyvíjejícímu se globálnímu, vícekanálovému spotřebiteli. NielsenIQ je zdrojem důvěry pro odvětví, kterým poskytujeme služby, a průkopníkem definujícím příští století spotřebitelského a maloobchodního měření. Naše data, propojené poznatky a prediktivní analýzy optimalizují výkonnost společností z oblasti CPG a maloobchodu, přibližují je komunitám, kterým slouží, a pomáhají jim podpořit jejich růst.

NielsenIQ, společnost z portfolia Advent International, působí na více než 90 trzích a pokrývá více než 90 % světové populace. Pro více informací navštivte NielsenIQ.com

Podívejte se na originální verzi zprávy: https://www.businesswire.com/news/home/20220609005234/en/

Kontakt

Média: Gillian Mosher, gillian.mosher@nielseniq.com

Zdroj: NielsenIQ

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-služby-trh-obchod-NielsenIQ

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.