Získejte modernizaci školky v celkové hodnotě 45.000 Kč

Mateřské školy v celé České republice mají možnost získat prostředky na svou modernizaci v celkové hodnotě 45.0000 Kč. Stačí aby bezplatně vyzkoušely inovativní aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee pro děti ve věku 4-7 let. Děti se v ní učí slovní zásobu hravou formou za pomoci obrázků a zvuků. Učení cizích jazyků od nejmladšího věku doporučují i odborníci.

WocaBee přináší výsledky

Aplikace WocaBee na učení slovíček se na školách využívá už od roku 2018. Od té doby ji vyzkoušelo více než 300.000 žáků a učitelů v 9 evropských zemích. Až 98 % učitelů v průzkumu potvrdilo, že WocaBee prokazatelně zlepšuje žakům jejich jazykové vědomosti.

Podobné výsledky dosahují podle autora aplikace, programátora Michala Ošváta i učitelé v mateřských školách. Ve verzi aplikace pro nejmenší se děti učí slovíčka prostřednictvím obrázků a zvuků, a naučí se jazyk komplexně včetně výslovnosti.

Vyhrajte modernizaci své školky

Těsně před létem připravil poskytovatel aplikace WocaBee pro mateřské školy soutěž, která jde ruku v ruce s myšlenkou samotné aplikace – modernizovat a inovovat. Každá školka, která do 10. června 2022 objedná bezplatnou zkušební verzi aplikace a následně ji vyzkouší, získá možnost vyhrát 30.6.2022 ve slosování zajímavé ceny na modernizaci školky a jejího vyučování:

1. cena - Modernizace školky v hodnotě 20.000 Kč (12.500 Kč hotovost a 7500 Kč na nákup v e-shopu www.inspio.cz)

2. cena - Licence WocaBee pro školku v hodnotě 20.000 Kč

3. cena - Poukaz na nákup hraček v hodnotě 5000 Kč

Aplikaci zároveň budou moci školky využívat až do 31. srpna bezplatně. Navíc - každý učitel, který WocaBee s dětmi vyzkouší, automaticky získá dárek v hodnotě 1500 Kč – aplikaci LangBee pro samouky na 1 rok pro sebe nebo pro známého.

Jak se zapojit

Zapojení do soutěže je velmi jednoduché. Stačí do 10.6.2022 zadat objednávku bezplatné zkušební verze aplikace na www.wocabee.app. Následně aplikaci s dětmi vyzkoušet a vytvořit jim alespoň 2 balíčky slovíček na procvičování. Vytváření balíčků je velmi jednoduché a rychlé, učitel má k dispozici více než 1000 slovíček s obrázky.

Každé dítě, které si v aplikaci alespoň 2 balíčky slovíček splní, zařazuje svou školku do soutěže o ceny na modernizaci. Čím více dětí se zapojí, tím větší šanci má školka na výhru.

"Myšlenkou naší aplikace je pomáhat inovovat vzdělávání. Připravili jsme proto pro mateřské školy speciální akci, ve které mohou aplikaci využívat až na 3 měsíce bezplatně, a za její vyzkoušení vyhrát prostředky na modernizaci své školky," vysvětluje Michal Ošvát.

Mnozí učitelé i rodiče mají před používáním technologií u nejmenších dětí přirozený respekt. Odborníci však potvrzují, že správně zvolené aplikace mohou procesu učení ve věku, který je na učení jazyků nejideálnější, velmi pomáhat.

Klíčová slova ČR-školy-vzdělání-komunikace-mateřské-jazyky-firmy-WocaBee

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.