Celosvětová výzva k vypracování návrhů zušlechtění a tvorbě kreativních návrhů městských prvků v Chaj-kchou

Pod vedením lidové správy města Chaj-kchou se uskutečnila tisková konference "Celosvětová výzva k předkládání příspěvků: Haikou Urban Element Refining and Creative Design Scheme" ("Zlepšování městských prvků a kreativní design"), kterou společně sponzorovalo a pořádalo propagační oddělení městského výboru KSČ Chaj-kchou a Úřad pro cestovní ruch, kulturu, rozhlas, film, televizi a sport města Chaj-kchou.

Jako hlavní město provincie Chaj-nan je Chaj-kchou politickým, hospodářským, vědecko-technologickým a kulturním centrem provincie, a má proto důležitou úlohu – představuje vůdčí oblast přístavu volného obchodu v Chaj-nan. Program "Celosvětová výzva k předkládání příspěvků: Haikou Urban Element Refining and Creative Design Scheme" ("Zlepšování městských prvků a kreativní design") se obrací na strategické partnery z celého světa s žádostí, aby vyzvali podniky, instituce, společenské organizace, umělecké a řemeslné vysoké školy a ateliéry zabývající se kulturní tvořivostí a uměleckým designem k návrhu zušlechtění městských prvků v Chaj-kchou. Na základě těchto prvků bude navržen tvůrčí soubor urbanistických schémat VI v souladu s filozofií tohoto města, která zní "Vibrant Haikou, Opportunity Haikou" ("Chaj-kchou plné života, Chaj-kchou plné příležitostí"). Tento soubor bude poukazovat na regionální charakteristiky a odrážet nejcharakterističtější vlastnosti města.

Aby organizátoři tým designérů v tvorbě těch nejlepších děl podpořili, udělí partnerovi projektu čestný titul "Haikou City Culture Promotion 'Peer'" a poskytnou mu řadu specifických prostředků a privilegií.

Podrobnosti o vyhlášení projektu a specifické požadavky naleznete na oficiálních internetových stránkách lidové správy města Chaj-kchou, na oficiálních stránkách Úřadu pro cestovní ruch, kulturu, rozhlas, film, televizi a sport města Chaj-kchou a na stránkách HKBTV.CN, nebo na oficiálních účtech WeChat Haikou Release a Haikou Broadcasting and Television Station a dalších platformách.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1828449/1.jpg

KONTAKT: HKBTV, telefonní číslo: 13185029315, e-mail: 1527402292@qq.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-stavby-výtvarné-HKBTV

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.