Platon Life součástí UN Global Compact Leaders Summit

Díky členství Platon Life v iniciativě United Nations Global Compact jsme obdrželi speciální pozvánku na vrcholnou událost UN Global Compact Leaders Summit, která se koná ve dnech 1. - 2. 6. 2022 ve virtuálním prostředí. United Nations Global Compact je největší světová iniciativa, sdružující firmy za účelem dosažení udržitelného rozvoje. Na summitu United Nations Global Compact se setkávají tisíce pokrokově smýšlejících vedoucích představitelů podniků, zainteresovaných v oblasti udržitelného rozvoje, aktivistů, politiků a začínajících lídrů z celého světa.

Na setkání vystoupí mimo jiné i španělský premiér Pedro Sánchez, velvyslankyně Spojených států amerických při OSN Linda Thomasová-Greenfieldová, velvyslanec stálé mise Čínské lidové republiky při OSN Zhang Jun, výkonná ředitelka Programu OSN pro životní prostředí Inger Andersenová nebo Kaplan Senátu Spojených států amerických Barry C. Black.

Kontakt:

e-mail: uradnik@platonlife.com

Klíčová slova ČR-hospodářství-ekologie-firmy-Platon Life

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.