Mezinárodní obchod společnosti SANY nabírá na obrátkách

Společnost SANY, prudce rostoucí čínský výrobce stavebních strojů, se v rozmachu svého mezinárodního podnikání nenechala zbrzdit ani pandemií. Naopak, její pokrytí a podíl výrobků na trhu mimo Čínu se díky zvýšeným investicím do výzkumu a vývoje, prodeje, služeb a personálu těšily dalšímu růstu.

Z čísel pak jasně vyplývá, že společnost je na dobré cestě stát se globálním obrem. V roce 2021 dosáhla zahraničních tržeb ve výši 314,5 milionu dolarů, což představuje meziroční nárůst o 54 % a složenou míru růstu 30,1 % za poslední tři roky.

Podívejme se například na důlní a logistické vybavení.

Tržby z prodeje důlních zařízení v zahraničí v roce 2021 dosáhly 133,6 milionu dolarů (meziroční nárůst o 101,1 %), zatímco u logistických zařízení to bylo 180 milionů dolarů (meziroční nárůst o 31,2 %). Nejrychleji rostoucími trhy byly Evropa, jihovýchodní Asie a Spojené státy, kde míra růstu činila 95,7 %, 48,1 % a 42,1 %.

Nabídka

Na trhu se aktuálně nachází druhá generace vozidel SANY s rozšířenou karoserií, palivovým a elektrickým pohonem o hmotnosti 70+ t a důlní vozidla s elektrickým řízením o hmotnosti 100-300 t. Co se týče logistických zařízení, společnost vytvořila kompletní spektrum výrobků určených pro evropský a americký trh, které nabízí celou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků, zakladačů a automatizovaných a velkoformátových dálkově ovládaných přístavních jeřábů.

Prodejní kanály

Zatímco obchod s těžebními zařízeními SANY se zaměřuje na šest hlavních regionů světa včetně Indie, střední Asie a Afriky, těžištěm prodeje logistických zařízení jsou trhy Evropy, Ameriky a Asie a Tichomoří. Po celém světě byly vytvořeny stabilní dodavatelské systémy, které generují konstantní objemy prodeje.

Služby

Společnost SANY věří, že klíčem ke spokojenosti zákazníků jsou poprodejní služby, proto neustále optimalizuje svou mezinárodní servisní strategii pro prostředí světového trhu. Distribuce náhradních dílů a poskytování servisních služeb nyní prochází procesem lokalizace a transformace do on-line služby.

2022: Rok rychlého růstu

V prvním čtvrtletí roku 2022 dosáhla společnost meziročního nárůstu o 161 %, především díky neustálému zdokonalování v oblastech řízení, digitalizace, elektrifikace a internacionalizace podnikání. Mezinárodní prodeje téměř všech jejích produktových řad nyní rostou bezprecedentním tempem. Konkrétně u důlních zařízení dosáhl růst 255 %, u logistických zařízení pak o 98,8 %. Slibné vyhlídky přinášejí také nová odvětví, do kterých společnost nedávno vstoupila. Příkladem může být prodej robotických produktů, jako jsou inteligentní, automaticky naváděná logistická vozidla (AGV), vysokozdvižné vozíky s vysokonapěťovým lithiovým napájením a systémy trojrozměrných inteligentních skladů, který dosáhl 105 % meziročního nárůstu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1826793/image_1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

KONTAKT: Di Wu, wud43@sanyglobal.com

Klíčová slova Čína-stavby-stroje-firmy-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.