AMAZFIT PŘEDSTAVUJE OFICIÁLNÍ CHYTRÉ HODINKY TRIATLONU ESCAPE FROM ALCATRAZ 2022

Superodolné a robustní outdoorové chytré hodinky s GPS vyráží spolu s triatlonovými nadšenci dokázat nemožné

Amazfit, přední světová značka chytrých nositelných zařízení společnosti Zepp Health (NYSE: ZEPP), s hrdostí oznamuje své jmenování oficiálním dodavatelem outdoorových chytrých hodinek pro triatlon Escape from Alcatraz 2022 (EFAT). Řada superodolných a robustních outdoorových chytrých hodinek T-Rex od společnosti Amazfit, kterou inspirovalo motto značky "Up your game" ("Máš na víc"), je připravena poskytnout triatlonistům vše, co ke zdolání této napínavé výzvy potřebují.

Jako značka zaměřená na zdraví a kondici se Amazfit snaží poskytovat moderní nositelná zařízení, která inspirují ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Příkladem může být vysoce výkonná, funkční a odolná řada Amazfit T-Rex, která je součástí komplexního portfolia jejích outdoorových výrobků. Další vývoj této odolné outdoorové kolekce představuje nový model Amazfit T-Rex 2, vylepšený o mnoho zajímavých novinek:

robustní a výrazný styl, který určuje trendy,

vysoce přesné dvoupásmové určování polohy z pěti satelitů a baterie s 24denní výdrží, která je dostatečně silná pro jakékoli dobrodružství,

odolnost na armádní úrovni včetně odolnosti na velmi nízké teploty a schopností fungovat v až -30 ?,

vodotěsnost 10 ATM, více než 150 sportovních režimů (včetně triatlonu) a všestranné sledování zdravotních údajů, které triatlonisty udrží v obraze při plavání, jízdě na kole i běhu,

zbrusu nový import tras a navigace v reálném čase[1], které umožňují triatlonistům všech výkonnostních úrovní sledovat svůj pohyb přímo na hodinkách.

Viceprezidentka společnosti IMG pro sportovní akce Jennifer Lau k tomuto novému partnerství řekla: "Velmi nás těší, že se společnost Amazfit, jednička v oblasti designu a výkonu nositelných sportovních zařízení, stala naším oficiálním sponzorem outdoorových chytrých hodinek. Odhodlání společnosti Amazfit poskytovat sportovcům technologie, které jim umožní dosáhnout co nejlepších výkonů, dokonale odpovídá životnímu stylu účastníků závodu Escape from Alcatraz."

Amazfit poskytne ve spolupráci s triatlonovým závodem Escape from Alcatraz vybraným závodníkům zbrusu nové outdoorové chytré hodinky Amazfit T-Rex 2, které budou sledovat jejich individuální tréninkový výkon a osobní zdravotní ukazatele po celou dobu závodu i po něm. Oficiální stánek společnosti Amazfit bude na místě od 4. do 5. června, aby podpořil účastníky a zároveň seznámil komunitu závodníků EFAT s produkty, které propojují péči o zdraví a technologie.

Viceprezident společnosti Amazfit Bin Fan uvedl: "Jsme hrdí na to, že můžeme sponzorovat jeden z nejnetrpělivěji očekávanějších závodů Ameriky. Cílem společnosti Amazfit je vývoj spolehlivých a multifunkčních outdoorových chytrých hodinek pro příjemnější život sportovců. Hluboce se ztotožňujeme s naším mottem "Up Your Game" a povzbuzujeme naše uživatele, aby žili své sny a svobodně projevovali svého aktivního ducha. Doufáme, že díky partnerství se závodem EFAT přineseme lepší uživatelský zážitek širšímu okruhu uživatelů a podpoříme svými nejmodernějšími produkty nejen amatérské sportovní nadšence, ale i profesionální sportovce."

Další informace najdete na oficiálních stránkách Amazfit a EFAT.

[1] Funkce budou přidány prostřednictvím vzdálené aktualizace (OTA)

O společnosti Amazfit

Amazfit je přední světovou značkou chytrých nositelných zařízení z oblasti zdraví a fitness a součástí společnosti Zepp Health (NYSE: ZEPP), která se zabývá zdravotnickými technologiemi. Značka Amazfit nabízí široký výběr chytrých hodinek a náramků v duchu hesla "Up Your Game" ("Máš na víc"), které uživatele povzbuzuje, aby žili svůj sen a svobodně projevili svého aktivního ducha. Zařízení Amazfit fungují na cloudové platformě pro péči o zdraví společnosti Zepp Health, která uživatelům nepřetržitě poskytuje užitečné informace a rady pro snadnější dosažení jejich wellness cílů.

Značku Amazfit si od jejího vzniku v roce 2015 oblíbily miliony uživatelů. Její produkty jsou dostupné ve více než 90 zemích Ameriky, regionů EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a APAC (Asijsko-pacifický region). Další informace o značce Amazfit najdete na www.amazfit.com. Více informací o společnosti Zepp Health najdete na www.zepphealth.com.

Triatlon Escape from Alcatraz ("Útěk z Alcatrazu")

Ulice a vody San Francisca ovládnou v neděli 5. června 2022 během 41. ročníku triatlonu Escape from Alcatraz triatlonisté z celého světa: od olympioniků po amatérské nadšence všech věkových kategorií či sportovce se zdravotním postižením. Ti všichni se společně vydají pokořit tajemnou výzvu ostrova, nechvalně proslulého jako federální věznice, z níž není úniku, a pokusit se o svůj vlastní "útěk z Alcatrazu". Další informace najdete na www.EscapeAlcatrazTri.com.

Kontakt pro média:

PR kontakt Amazfit pro USA:angela.tang@zepp.comnapr@zepp.com

PR kontakt Amazfit – globální:tangjingjing@zepp.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1824726/image.jpg

Klíčová slova USA-elektronika-sporty-Amazfit

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.