Moduly 5G společnosti Quectel umožňují prostřednictvím platformy NVIDIA Jetson AGX Orin realizaci připojení nové generace

Společnost Quectel Wireless Solutions, globální dodavatel řešení pro internet věcí, ve středu oznámila spolupráci se společností NVIDIA na integraci svých modulů 5G IoT s technologií NVIDIA Jetson AGX Orin, nejvýkonnější, nejkompaktnější a energeticky nejúspornější výpočetní platformou na bázi umělé inteligence na okraji sítě. Cílem tohoto úsilí je poskytnout globálním zařízením na platformě NVIDIA Jetson snadný a bezproblémový způsob zajištění vysokorychlostní, spolehlivé komunikace technologií 5G s nízkou latencí.

V nedávném testování využívajícím okrajovou bránu umělé inteligence od společnosti TZTEK byla integrace modulu 5G Sub-6 GHz řady RM500Q společnosti Quectel s Jetson AGX Orin úspěšná, což je výsledek, který vývojářům umožní výrazně zkrátit dobu vývoje a snížit náklady. Kombinace „5G modul Quectel + platforma Jetson AGX Orin" která je připravena k okamžitému použití, navíc pomůže zjednodušit vývoj zařízení, zlepšit stabilitu produktu a urychlit uvedení zákaznických terminálů na trh.

Umělá inteligence internetu věcí (AIoT) se stává novým trendem jeho vývoje a poptávka po lepším bezdrátovém připojení i vysokém výpočetním výkonu v mnoha zásadních odvětvích ekonomiky stále roste. Moduly Quectel 5G a platforma Jetson AGX Orin umožňují výpočetně náročným aplikacím AIoT, jako je pokročilá robotika, autonomní pozemní vozidla, nízkorychlostní automatizované řídicí systémy a inteligentní doprava, dosahovat rychlostí přenosu dat v řádu několika Gb/s a dříve nedosaženého výpočetního výkonu až 275 bilionů operací za sekundu.

Jako další krok k prohloubení této spolupráce v době AIoT plánuje společnost Quectel integrovat své nejnovější moduly 5G Release 16 (R16) s platformou Jetson AGX Orin, které poskytují nové funkce jako ultra nízkou latenci, network slicing a 5G LAN. Ty umožňují dosažení ještě vyššího výkonu. Výrobci OEM zařízení na bázi platformy Quectel 5G a NVIDIA Jetson, tak budou moci využívat výhod bezpečnějšího, efektivnějšího a stabilnějšího mobilního komunikačního připojení.

O společnosti Quectel:

Nadšení společnosti Quectel pro budování chytřejšího světa nás motivuje ke zrychlování tempa inovací v oblasti internetu věcí. Jsme organizace vysoce orientovaná na zákazníka a také globální poskytovatel řešení internetu věcí, který se navíc může pochlubit nabídkou vynikající podpory a výjimečných služeb. Náš rostoucí globální tým více než 4 000 odborníků udává tempo inovací v oblasti mobilních, GNSS a WiFi/BT modulů, antén a připojení pro internet věcí. Naše mezinárodní vedení, kótované na šanghajské burze (603236.SS), se věnuje rozšiřování technologií internetu věcí po celém světě.

Další informace najdete na adrese: http://www.quectel.com, na služběLinkedIn na stránkách https://www.facebook.com/quectelwireless nebo na Twitteru.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1823510/image_1.jpg

KONTAKT: Ashley Liuová, + 86-551-6586 9386 x 8016, media@quectel.com

Klíčová slova Čína-elektronika-internet-firmy-Quectel

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.