Společnost JA Solar získala už posedmé za sebou ocenění „Top Performer" v hodnocení spolehlivosti fotovoltaických modulů laboratoře PVEL za rok 2022

Laboratoř PV Evolution Labs („PVEL") udělila společnosti JA Solar ve svém nedávno vydaném žebříčku PV Module Reliability Scorecard pro rok 2022 už po sedmé ocenění „Top Performer". PVEL je přední laboratoří pro testování spolehlivosti a výkonu solárních modulů.

Výrobce fotovoltaických modulů hodnotí pomocí testování v rámci programu kvalifikace výrobků (PQP) po dobu 18 měsíců. PQP pro fotovoltaické moduly zahrnuje testy a analýzy tepelného cyklování (TC600), vlhkého tepla (DH2000), sekvence mechanického namáhání (MSS), degradace vyvolané potenciálem (PID192), degradace vyvolané světlem (LID), degradace vyvolané světlem a zvýšenou teplotou (LeTID) a další.

Ve srovnání s většinou standardizovaných testů je PQP přísnější jak z hlediska podmínek, tak z hlediska testovacích sekvencí. Získané výsledky jsou proto podrobnější a relevantnější pro praktické využití modulů. Výsledky PQP poskytují vývojářům solárních projektů, investorům i vlastníkům aktiv nezávislé a konzistentní údaje o spolehlivosti a výkonnosti, aby si mohli vybrat ty nejlepší fotovoltaické produkty a dosáhnout efektivního řízení dodavatelů.

Sedmý titul „Top Performer" dokazuje, že společnost JA Solar své produkty a technologie neustále inovuje. Podle údajů z ročního testu energetické výtěžnosti (únor 2021-únor 2022), který společně provedly společnosti JA Solar a TUV Nord, je výroba energie na watt modulu JA Solar DeepBlue 3.0 přibližně o 1,6 % vyšší než u současných supervelkých modulů.

Důraz společnosti JA Solar na výzkum a vývoj fotovoltaických produktů i na různé způsoby jejich využití dokazuje její odhodlání podporovat vývoj a používání účinných fotovoltaických technologií. Dodáváním vysoce kvalitních výrobků zákazníkům po celém světě získala společnost JA Solar uznání v oboru a byla oceněna pečetí kvality „Top Brand PV" od agentury EUPD Research v Evropě, MENA, Chile, Mexiku, Austrálii a Vietnamu.

KONTAKT: Oriana Zhangová, +86-1063611888*1697, zhangbobo@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-JA Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.