Infinix představuje velkolepou řadu telefonů NOTE 12 s ultra rychlým nabíjením

Společnost Infinix dnes uvedla na trh zcela novou řadu výkonných telefonů NOTE 12 vybavených 120W nabíjením Hyper Charge, elegantním 6,7" FHD+ Super Light AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, trojitým kinematickým 108MP fotoaparátem a dalšími novinkami. Řada zahrnuje dvě varianty - NOTE 12 VIP a NOTE 12 G96. Obě nabízejí propracované inovativní prvky, jako jsou například ultratenká skleněná vlákna letecké kvality, až 5 GB rozšířené paměti RAM a 103 bezpečnostních prvků pro ochranu nabíjení a baterie, které udržují zařízení stále bezpečně nabité.

"Řadou NOTE 12, která je ztělesněním dokonalé formy a funkčnosti, vytváří společnost Infinix nový standard výkonu a designu pro vysoce kvalitní chytré telefony," sdělil Vento Lin, produktový manažer řady NOTE ve společnosti Infinix Mobility. "Tato řada je díky kombinaci rychlého nabíjení, silného chipsetu a ikonického designu ideální volbou pro začínající profesionály, kteří potřebují lehké, flexibilní a výkonné zařízení."

Budoucnost rychlého nabíjení

NOTE 12 VIP je jedním z nejtenčích smartphonů vybavených ultrarychlým 120W nabíjením. Díky němu je tento lehký smartphone kdykoli připraven k použití a praktičtější než kdykoli předtím.

V telefonech řady NOTE12 přináší Infinix uživatelům funkci 120W nabíjení Hyper Charge pro plné dobití z 0 % na 100 % za pouhých 17 minut1 a mimořádně velkou baterii o kapacitě 4500 mAh. Mimořádně rychlého nabíjení pomáhá dosáhnout dvojitý měnič napětí společně s dvoučlánkovou baterií. Díky této výbavě dokáže NOTE 12 VIP nastavit napětí a proud v optimálním poměru a také zdvojnásobit dostupný příkon.

Aby bylo ultrarychlé nabíjení bezpečné, obsahuje telefon 103 bezpečnostních prvků, které pokrývají celý nabíjecí cyklus a chrání nabíječku, obvod i baterii. Kromě obecných ochranných funkcí je telefon NOTE 12 VIP vybaven také 18 tepelnými senzory, které v reálném čase monitorují teplotu zařízení a zajišťují, aby bylo nabíjení smartphonu vždy bezpečné. Ještě dokonalejší nabíjecí funkci zaručuje telefonu NOTE 12 VIP supravodivý platinový materiál, který zvyšuje odolnost nabíjecího kabelu vůči korozi a prodlužuje tak jeho životnost.

Díky všem těmto výhodných funkcím má baterie NOTE 12 VIP životnost až 800 nabíjecích cyklů při zachování až 85 %2 kapacity baterie. 120W rychlonabíjení telefonu NOTE 12 VIP navíc získalo certifikaci bezpečného rychlonabíjecího systému od TüV Rheinland, což dokazuje jeho spolehlivost a dlouhou životnost při každodenním nabíjení.

Druhý telefon této řady, NOTE 12 G96, je vybaven 5000mAh baterií s 33W rychlonabíjením Super Charge.

Fascinující designové provedení

NOTE 12 VIP se může pochlubit stylovým, sofistikovaným designem, který z něj společně s mimořádně výkonnými funkcemi tvoří ideální smartphone. Na jeho výrobu byl použit ultratenký materiál ze skleněných vláken letecké kvality, který v sobě spojuje strukturu skla s pevností uhlíkových vláken. Tento materiál zajišťuje smartphonu NOTE 12 VIP tělo lehké jako pírko a ultraštíhlý design o tloušťce pouhých 7,89 mm a hmotnosti 199 gramů.

Prvotřídní design doplňuje 6,7"3 FHD+ Super Light AMOLED displej. Ten uživatelům nabízí ostrý obraz nabitý vynikajícími technickými vlastnostmi, jako je 100% barevný gamut DCI-P3, 10bitová barevná hloubka s více než 1 miliardou barev a skvělé kontrastní poměry. Displej AMOLED je vybaven flexibilní obrazovkou, která umožnila zúžit spodní rámeček na působivých 3,1 mm a dosáhnout tak 93,1% poměru obrazovky k tělu a zároveň zvýšené odolnosti obrazovky proti nárazu. Displej také poskytuje uživatelům dokonale plynulý vizuální zážitek s ultra hbitou obnovovací frekvencí 120Hz a 360Hz dotykovým vzorkováním, které se okamžitě synchronizuje s každým pohybem prstu. Zařízení NOTE 12 VIP s certifikací pro komfort očí při nízké hladině modrého světla, akreditovanou TÜV Rheinland, umožňuje uživatelům vychutnávat celé hodiny sledování obrazovky telefonu s mnohem menší únavou očí.

Působivé vizuální zážitky dopřeje uživatelům i telefon NOTE 12 G96. Jeho 6,7" FHD+ True Color AMOLED displej zaručuje křišťálově jasný obraz i za denního světla a nabízí řadu flexibilních možností pro různé spotřebitele.

Zachyťte dokonalé fotografie

Trojitý kinematický fotoaparát smartphonu NOTE 12 VIP s rozlišením 108 Mpx, který se skládá z 13Mpx ultraširokoúhlého objektivu a hloubkového objektivu vybaveného automatickým ostřením s laserovou detekcí pro opravdu fantastické fotografie. Fotoaparát obsahuje velký 1/1,67palcový snímač s ultravysokým rozlišením 12000x9000. Podporuje technologii seskupování pixelů 9v1, která vytváří velké 1,92?m pixely, jež zachytí více světla pro zachycení těch nejjemnějších detailů. Přidání automatického ostření s laserovou detekcí také účinně zlepšuje ostření telefonu ve slabém světle.

Telefon NOTE 12 G96 je vybaven 50Mpx ultra nočním fotoaparátem s hloubkovým objektivem a objektivem s umělou inteligencí. Všechna zařízení řady NOTE 12 jsou také vybavena 16Mpx selfie fotoaparátem pro dokonalé selfie.

Rychlost a výkon snů

Díky procesoru MediaTek Helio G96 Ultra Gaming získaly zařízení NOTE 12 G96 a NOTE 12 VIP vyšší rychlost i výkon. Osmijádrový procesor obsahuje dvě výkonná procesorová jádra Arm Cortex-A76 taktovaná až na 2,05 GHz a grafický procesor Arm Mali G57, který v tandemu využívá umělou inteligenci nové úrovně pro zcela převratný výkon. To vše doplňuje rychlá 2133MHz paměť LPDDR4X a nadupané úložiště UFS 2.2 pro superrychlou šířku datového pásma.

Pomocí integrace pamětí RAM a ROM rozšiřuje společnost Infinix 8GB paměť modelů NOTE 12 VIP a NOTE 12 G96 na 13 GB a poskytuje tak uživatelům o 5 GB paměti RAM více. Toto řešení zvyšuje díky schopnosti dodat v případě potřeby extra výkon rychlost zpracování i výkonnost smartphonu ve chvílích, kdy jej uživatelé používají k více úlohám s různými funkcemi a úkoly současně.

Další klíčové funkce :

• Duální reproduktory s DTS: Řada NOTE 12 vytváří působivý 360stupňový prostorový zvuk s vylepšenou kvalitou.

• Systém chlazení grafenem: Telefon NOTE 12 VIP je vybaven devítivrstvým systémem chlazení grafenem a kapalinou s parní komorou na snížení teploty jádra až o 15 stupňů Celsia 4. Model NOTE 12 G96 je vybaven desetivrstvým systémem chlazení grafenem.

• Dotykové systémy s lineárním motorem: Smartphone NOTE 12 VIP integruje dvojitý dotykový systém s lineárním motorem s osou X, který uživatelům dopřává zcela nový zážitek při hraní her. NOTE 12 G96 se může pochlubit dotykovým systémem s lineárním motorem, který při hraní vytváří kratší a ostřejší vibrace.

• Dar-Link 2.0 od společnosti Infinix: Software zlepšuje stabilitu obrazu na základě algoritmu vybaveného umělou inteligencí a současně snižuje teplotu zařízení pro plynulý a strhující herní zážitek.

• Software XOS 10.6: Série NOTE 12 využívá nový software XOS 10.6 založený na systému Android 12, který přináší nové funkce, jako je např. Storage Optimizer, Lightning Multi-Window, Privacy Guardian a další. NOTE 12 VIP navíc uživatelům zpříjemní život podporou hlasového asistenta Folax AI.

Cena a dostupnost

Model NOTE 12 VIP bude k dispozici v šedém (Cayenne Grey) a černém (Force Black) provedení s kapacitou 256 GB; telefon NOTE 12 G96 bude k dispozici v barvách modrá (Sapphire Blue), černá (Force Black) a bílá (Snowfall) s kapacitou 128 GB a 256 GB.

NOTE 12 VIP se bude prodávat za cca 299 dolarů, cena NOTE 12 G96 začíná na 199 dolarech. Série bude obsahovat také variace dle požadavků zákazníků a trhu. Ceny a dostupnost se budou v jednotlivých regionech lišit.

Obrázky ke stažení zde:

Infinix NOTE 12 VIP

Infinix NOTE 12 G96

Další informace najdete na adrese http://www.infinixmobility.com/

O společnosti Infinix:

Prudce rostoucí technologická společnost Infinix Mobility byla založena v roce 2013 a pod značkou Infinix navrhuje, vyrábí a po celém světě prodává stále širší portfolio chytrých zařízení.

Se svou technologicky vyspělou nabídkou trendových, výkonných a cenově dostupných chytrých telefonů, které přinášejí uživatelům z celého světa nejnovější technologické pokroky za lákavou cenu, se obrací především na dnešní mladou generaci.

Další informace najdete na webových stránkách http://www.infinixmobility.com/

1 Údaje o 120W nabíjení HyperCharge byly převzaty z laboratorních zkoušek.

2 Údaje o nabíjecím cyklu byly převzaty z laboratorních zkoušek.

3 Displej telefonu Infinix NOTE 12 VIP má zaoblené rohy ve standardním obdélníkovém tvaru. Úhlopříčka displeje měří 6,67 palce (měřeno jako standardní obdélníkový tvar).

4 Teplotní údaje byly převzaty z laboratorních zkoušek.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1818157/15.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1818158/7.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1818159/20220513_141811.jpg

KONTAKT: Infinix Global PR, Global.PR@infinixmobility.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-elektronika-komunikace-firmy-Infinix

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.