Společnost Lockton zaznamenala nejvyšší meziroční růst ve své historii

Společnost Lockton, největší soukromý globální makléř na světě, dnes vykázala za fiskální rok 2022 uzavřený 30. dubna rekordní tržby 2,69 miliardy dolarů. Proti předchozímu roku jde o 27%, téměř výhradně organický nárůst.

„Za tyto výsledky vděčíme tomu, že naši firmu tvoří úžasní lidé, kteří se s nadšením věnují klientům," řekl předseda představenstva Ron Lockton. „Veškeré zásluhy patří přímo jim. Jsem hrdý na to, že nám naše soukromé vlastnictví umožňuje realizovat dlouhodobou strategii, v níž se naše rozhodování zaměřuje na naše klienty, naše lidi a naše komunity."

V uplynulých dvanácti měsících přitáhla společnost Lockton pozoruhodnou přehlídku oborových talentů – celkem více než 1200 lidí ze všech oblastí podnikání. I nadále se zaměřuje na budování inovativních možností pro naplnění potřeb všech svých klientů včetně investic v oblasti transakční

odpovědnosti, kybernetické odpovědnosti, záruk a námořní dopravy. Rozsáhlá byla také její geografická expanze: nové pobočky vznikaly v USA, Evropě, Skandinávii, na Novém Zélandu i v Latinské Americe.

„V makléřském odvětví, kde je růst obvykle tažen megafúzemi, velkými akvizicemi a slučováním firem z prostředků soukromého kapitálu, dnes zaznamenáváme významná čísla organického růstu," řekl generální ředitel Peter Clune. „Realizace skutečné strategie organického růstu vyžaduje odlišné dovednosti, doslova získávání lidí a klientů jednoho po druhém. V posledních 36 měsících jsme však zažili přímo seismický vzestup a po 56 letech právě skutečně začínáme."

Společnost Lockton získala už 13 let po sobě ocenění Nejlepší zaměstnavatel v pojišťovnictví, je nejlépe řízenou společností v USA za rok 2022 a časopis Forbes ji ocenil jako nejlepšího velkého zaměstnavatele roku 2022 a nejlepšího zaměstnavatele z hlediska rozmanitosti.

O společnosti Lockton

Nejvýraznějším a zároveň nejpřínosnějším rysem společnosti Lockton je její nezávislost. Díky tomu, že je společnost Lockton soukromě vlastněna, se jejích 9000 spolupracovníků podnikajících ve více než 125 zemích může soustředit výhradně na potřeby svých klientů v oblasti rizik a pojištění. Její odborné znalosti a globální zkušenosti jí umožňují dokonale porozumět klientům a dosáhnout tak pozoruhodných výsledků.

Časopis Business Insurance oceňuje společnost Lockton už 13 let po sobě jako Nejlepšího zaměstnavatele v pojišťovnictví. Deloitte a The Wall Street Journal zařadily Lockton mezi nejlépe řízené společnosti roku 2022. Časopis Forbes ji v roce 2022 uvedl na seznamu nejlepších velkých zaměstnavatelů v Americe.

Další informace najdete na www.lockton.com.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1818283/Message_From_Peter_Clune_Lockton_CEO.mp4

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1024406/Lockton_Logo.jpg

Kontakt pro média: Julie Gibson | jugibson@lockton.com | 816.960.9309

Klíčová slova USA-pojišťovny-firmy-Lockton

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.