Společnost Jamf představuje Jamf Fundamentals: Pokročilá správa zařízení Apple pro malé a středně velké firmy na podporu růstu a bezpečnosti

Jamf (NASDAQ: JAMF), standard pro Apple Enterprise Management, představuje Jamf Fundamentals, nový balíček služeb vytvořený pro jedinečné potřeby malých a středně velkých firem. Řešení kombinuje špičkovou a výkonnou technologii společnosti Jamf pro správu mobilních zařízení (MDM) s novými možnostmi ochrany, připojení a posílení pravomocí koncových uživatelů organizace - to vše je navrženo tak, aby bylo jednoduché a nevyžadovalo žádné další školení.

Jamf Fundamentals: Odpověď na specifické požadavky malých a středních podniků

Jamf existuje proto, aby pomohl organizacím vyplnit mezeru mezi tím, co Apple poskytuje, a tím, co podnik vyžaduje. Jamf Fundamentals je nejjednodušší a nejúplnější řešení pro malé středně velké podniky, které rostou a potřebují spravovat celý ekosystém Apple a zároveň řešit citlivé body týkající se nasazení, uživatelského přístupu k datům a zabezpečení. Řešení kombinuje základní funkce MDM Jamf Now s dalšími výkonnými funkcemi, jako je prevence malwaru, synchronizace hesel, funkce Self Service pro Mac a možnost instalace libovolné aplikace pro iPad a iPhone, vlastních profilů a balíčků macOS.

Mezi klíčové funkce Jamf Fundamentals patří:

Funkce správy: Jamf Fundamentals obsahuje základní funkce MDM, které malé a středně velké podniky potřebují, včetně průmyslových blueprintů, předpřipravených šablon pro správu, které umožňují správcům přizpůsobit skupiny zařízení, nasadit konkrétní aplikace, omezení a nastavení podle vlastního uvážení.

Vlastní profily: Vlastní profily poskytují uživatelům výhodu možnosti nasazení neomezeného počtu konfigurací (včetně konfigurace VPN), aniž by byla obětována jednoduchost blueprintů Jamf Now.

Balíčky pro macOS: Týmy mohou posunout správu Macu na novou úroveň s využitím balíčků macOS. Lze jednoduše instalovat balíčky macOS včetně aplikací, které nejsou v současné době uvedeny v Mac App Store.

Samoobsluha: Katalog aplikací pro Mac poskytuje seznam všech aplikací schválených zaměstnavatelem, a to jak z Mac App Store, tak aplikací třetích stran. Uživatelé tak mají na vyžádání okamžitý přístup ke zdrojům a nástrojům, které chtějí používat – bez jediného telefonátu na IT oddělení.

Vlastní aplikace: Díky nasazení vlastních aplikací mohou firmy snadno nainstalovat a spravovat jakoukoli aplikaci pro iPad a iPhone, kterou tým potřebuje, bez ohledu na to, zda byla vyvinuta vlastními silami nebo třetí stranou.

• Podpora: Zejména menší společnosti potřebují flexibilní podporu přímo od poskytovatele, protože samy nemají rozsáhlá IT oddělení. Pro rychlé objasnění otázek a řešení problémů společnost Jamf nabízí podporu prostřednictvím chatu, e-mailu a telefonu.

Ochrana proti škodlivému softwaru: Malé a střední podniky čelí velkým problémům v důsledku nárůstu malwaru specifického pro počítače Mac. Prevence malwaru založená na řešení Jamf Protect zajišťuje ochranu počítačů Mac před známým malwarem, viry, trojskými koni, adwarem, ransomwarem a dalšími programy.

Synchronizace hesel: Synchronizace hesel v programu Jamf Connect pomáhá synchronizovat hesla pro Mac s přihlašovacími údaji v cloudu. S jedinou identitou mají uživatelé přístup ke všem aplikacím, které ke své práci potřebují.

Jamf Fundamentals je k dispozici za 4 USD na jedno zařízení měsíčně a uživatelům umožňuje spravovat první tři zařízení zdarma. Kromě Jamf Fundamentals pro malé a střední firmy nabízí společnost Jamf další dva balíčky, Jamf Business a Jamf Enterprise. Díky těmto třem kompletním balíčkům nabízí společnost Jamf možnosti správy, zabezpečení a ochrany osobních údajů, které pomohou organizacím všech velikostí a požadavků uspět se zařízeními od Applu. Další informace o všech balíčcích Jamf najdete zde.

O společnosti Jamf

Jamf, standard pro Apple Enterprise Management, rozšiřuje legendární zážitek Apple, který lidé milují, do firem, škol a vládních organizací prostřednictvím svého softwaru a největší světové on-line komunity adminů zaměřené výhradně na Apple, Jamf Nation. Další informace najdete na: www.jamf.com.

Kontakt pro tisk

Francesca Bramy

Marketingová specialistka pro DACH

E-mail: francesca.bramy@jamf.com

Klíčová slova Německo-počítače-služby-Jamf

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.