Recorded Future vyzbrojuje obránce nejkomplexnějšími zpravodajskými informacemi, které jsou speciálně určeny k akci

Nová verze platformy dále posiluje možnosti prevence zneužití značky, odhalování prozrazených přihlašovacích údajů, vizualizace a prioritizace hrozeb a obrany útočných ploch

Recorded Future, největší světová zpravodajská společnost, dnes oznámila novou důležitou verzi své cloudové platformy Intelligence Platform s novými možnostmi odhalování a odstraňování hrozeb pro značky, identity a útočné plochy organizací.

Hrozby se v dnešním digitálním světě stále zrychlují a sbližují, čehož protivníci využívají a pronikají do slabých cílů pomocí kybernetických, fyzických, dezinformačních a dokonce i kinetických útoků. S nejnovější verzí své platformy Intelligence Platform společnost Recorded Future rozšiřuje nejkomplexnější pokrytí zpravodajských informací o protivnících, jejich infrastruktuře a cílech, přičemž klientům poskytuje přehled, který potřebují k rozhodným krokům k narušení akcí protivníků.

"Udržet si náskok před státem sponzorovanými a kriminálními aktéry nikdy nebylo tak náročné. S nejnovější verzí platformy společnosti Recorded Future mají organizace k dispozici nové výkonné nástroje, které jim umožní předcházet zneužití značky, odhalovat prozrazené přihlašovací údaje, vizualizovat a upřednostňovat hrozby a bránit útočné plochy." – Craig Adams, produktový a technický ředitel, Recorded Future

Monitorování hrozeb pro značky v reálném čase a na celém internetu

Pouze služba Brand Intelligence od společnosti Recorded Future využívá strojové učení v masovém měřítku k odhalování hrozeb pro logo značky, typosquatting a škodlivé domény na internetu. Nyní mohou organizace sledovat minulé a aktuální hrozby v reálném čase díky nové funkci, která odhaluje podrobnosti o hrozbách a poskytuje příručky pro ověřování zjištěných skutečností a reagování na ně. Přidána byla také funkce detekce zneužití loga v internetovém měřítku s rozpoznáváním znaků, která umožňuje iniciovat odebrání loga kdekoli na internetu.

Více než jen vícefaktorové ověřování

S více než 10 miliardami identit a rozšířeným pokrytím napříč zdroji, jako jsou malwarové protokoly, úniky dat a sběr přihlašovacích údajů, pomáhá platforma Identity Intelligence od společnosti Recorded Future odhalovat kompromitované identity v reálném čase a poskytuje tak další vrstvu obrany nad rámec vícefaktorového ověřování. Identity Intelligence navíc zvyšuje efektivitu řešení správy přístupu k identitám (Identity Access Management, IAM) prostřednictvím integrací, které do stávajících procesů a pracovních postupů vnášejí zpravodajské informace.

Ochrana rozšiřující se plochy útoku

Proaktivní správa útočné plochy je zásadní, protože migrace do cloudu stále více vystavuje organizace nové a komplexnější útočné ploše. Platforma Attack Surface Intelligence od společnosti Recorded Future poskytuje jednotný pohled na externí infrastrukturu, upřednostňuje nejrizikovější prostředky pro nápravu na základě zranitelností, chybných konfigurací, stejně jako prostředků mimo zásady a snižuje útočnou plochu organizace.

Vizualizace hrozeb zaměřených na organizace a vlády

Díky platformě Threat Intelligence od společnosti Recorded Future mohou organizace interaktivně určovat priority hrozeb a proaktivně vyhledávat protivníky dříve, než se samy stanou cílem. Společnost Recorded Future určuje priority aktérů hrozeb a TTP specifických pro jednotlivé organizace, poskytuje přehled o životním cyklu útoků a chování útočníků v souladu s mapou MITRE, jakož i poskytuje automatické stahování pravidel YARA a Sigma na základě vznikajících hrozeb, což umožňuje bezpečnostním týmům okamžitě jednat.

O ukázku platformy Recorded Future Intelligence Platform můžete požádat na adrese: https://

go.recordedfuture.com/demo

O společnosti Recorded Future

Recorded Future je největší světová zpravodajská společnost. Cloudová platforma Intelligence Platform od společnosti Recorded Future poskytuje nejúplnější pokrytí všech protivníků, infrastruktury a cílů. Kombinací trvalého a všudypřítomného automatizovaného sběru a analýzy dat s lidskou analýzou poskytuje společnost Recorded Future přehled o rozsáhlém digitálním prostředí v reálném čase a umožňuje klientům podnikat proaktivní kroky k narušení akcí protivníků a k zajištění bezpečnosti jejich lidí, systémů a infrastruktury. Společnost Recorded Future se sídlem v Bostonu a kancelářemi a zaměstnanci po celém světě spolupracuje s více než 1400 podniky a vládními organizacemi ve více než 60 zemích. Více informací najdete na webu recordedfuture.com .

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/705622/Recorded_Future_Logo.jpg

KONTAKT: Olivia Francis, globální komunikace, Recorded Future, media@recordedfuture.com

Klíčová slova USA-počítače-služby-kriminalita-Recorded Future

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.