Společnost Hillstone Networks získala potřetí za sebou ocenění "Customers' Choice " v Gartner® Peer Insights™ "Voice of the Customer" za své síťové firewally

Prodejci ocenění "Customers' Choice" musí splňovat nebo překračovat jak průměrné celkové hodnocení na trhu, tak průměrný zájem uživatelů a přijetí na trhu.

Společnost Hillstone Networks, přední poskytovatel řešení na ochranu infrastruktury, dnes oznámila, že obdržela vyznamenání "Customers’ Choice“ v 2022 Gartner Peer Insights „Voice of the Customer“: Network Firewalls . "Gartner Peer Insights je bezplatná platforma pro vzájemné hodnocení a rating určená pro osoby s rozhodovací pravomocí v oblasti podnikového softwaru a služeb.“

Dodavatelé, včetně společnosti Hillstone Networks, kteří jsou ve zprávě "umístěni v pravém horním kvadrantu kvadrantů 'Voice of the Customer', jsou oceněni vyznamenáním Gartner Peer Insights Customers' Choice, s odznakem Customers' Choice. Ocenění dodavatelé splňují nebo překračují jak průměrné celkové hodnocení trhu, tak průměrný zájem a přijetí ze strany uživatelů."

"Kromě poskytování inovativních, osvědčených a účinných řešení pro zabezpečení sítí se společnost Hillstone Networks snaží poskytovat vynikající zákaznické zkušenosti," řekl Tim Liu, spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Hillstone Networks. "Věříme, že ocenění ' Customers' Choice ' je důkazem našeho odhodlání poskytovat výjimečné služby a podporu, kterou naši zákazníci potřebují k zajištění bezpečnosti svých společností."

Mezi klíčová zjištění společnosti Hillstone Networks ve zprávě Gartner Peer Insights "Voice of the Customer": Network Firewalls k 28. únoru 2022 patří:

• Společnost Hillstone Networks získala od svých uživatelů 100 % hodnocení "ochota doporučit".

• 85 procent dotázaných uživatelů společnosti Hillstone jí udělilo hodnocení 5 z 5 hvězdiček.

• Zkušenosti s podporou společnosti Hillstone Networks získaly na základě 94 recenzí hodnocení 4,9 z 5.

• Zkušenosti s prodejem společnosti Hillstone Networks získaly na základě 93 recenzí hodnocení 4,9 z 5.

Chcete-li si přečíst zprávu Gartner Peer Insights "Voice of the Customer": Network Firewalls z roku 2022, klikněte zde.

S více než 23.000 globálními zákazníky si společnost Hillstone Networks vybudovala renomé jako "zabezpečení, které funguje". Její intuitivní řešení zahrnují SD-WAN, ZTNA, mikrosegmentaci, CWPP, NDR a také XDR. Společnost Hillstone Networks byla jmenována vizionářem v magickém kvadrantu Gartner Magic Quadrant™ pro síťové firewally a byla také oceňována osm let po sobě.

Gartner, Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Network Firewalls, Peer Contributors, 29. dubna 2022. *

Gartner, Magic Quadrant for Network Firewalls, Rajpreet Kaur, Jeremy D'Hoinne, Nat Smith, Adam Hils, 1. listopadu 2021.

Gartner a Magic Quadrant jsou registrované ochranné známky společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích sesterských společností v USA a v zahraničí a zde jsou použity se svolením. Všechna práva vyhrazena.

O Gartner Peer Insight

Obsah Gartner Peer Insights se skládá z názorů jednotlivých koncových uživatelů založených na jejich vlastních zkušenostech a nelze jej považovat za prohlášení o faktech, ani nepředstavuje názory společnosti Gartner nebo jejích sesterských společností. Společnost Gartner neschvaluje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou v tomto obsahu ani neposkytuje žádné záruky, ať už vyjádřené nebo předpokládané, týkající se tohoto obsahu, jeho přesnosti nebo úplnosti, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel.

Peer Insights je ochranná známka společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích sesterských společností v USA a na mezinárodní úrovni a zde jsou použity se svolením. Všechna práva vyhrazena.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice představuje subjektivní názory jednotlivých recenzí, hodnocení a dat koncových uživatelů aplikovaných na základě zdokumentované metodiky; nepředstavuje názory společnosti Gartner ani jejích sesterských společností, ani nepředstavuje jejich podporu.

O společnosti Hillstone Networks

Osvědčená řešení společnosti Hillstone Networks pro ochranu infrastruktury poskytují podnikům a poskytovatelům služeb přehled a informace, které jim umožňují získat komplexní přehled, plně pochopit a rychle zasáhnout proti vícevrstvým a vícestupňovým kybernetickým hrozbám. Řešení společnosti Hillstone, která jsou uznávaná předními analytiky a těší se důvěře předních světových společností, pomáhají zajistit celou organizaci, od posledního počítače až ke cloudu a navíc snižují celkové provozní náklady. Více se dozvíte na stránkách www.hillstonenet.com .

Kontakt pro média

Zeyao Hu

+1 4085086750

inquiry@hillstonenet.com

Zdroj: Hillstone Networks

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-služby-Hillstone Networks

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.