"Kantonský veletrh, globální sdílení": 131. Kantonský veletrh překonal několik rekordů

131. ročník Kantonského veletrhu, který se konal ve virtuálním prostoru, byl úspěšně zakončen. Překonal několik rekordů - předchozí ročníky předčil v celkovém počtu návštěvníků, zhlédnutí, exponátů i přihlášených zahraničních kupujících.

"Na základě myšlenky „Kantonský veletrh, globální sdílení" postavil 131. ročník Kantonského veletrhu virtuální most a propojil tak hosty z celého světa, aby Čína mohla sdílet své pokroky a nové příležitosti s globálními trhy a zákazníky," říká Xu Bing, mluvčí Kantonského veletrhu a zástupce generálního ředitele Čínského centra zahraničního obchodu.

Efektivní obchodní platforma

131. Kantonský veletrh vytvořil plnohodnotnou a vysoce efektivní platformu pro obchod překračující hranice. Poslední výstavy se zúčastnilo celkem 25.500 společností, které na ni umístily 3,052.100 exponátů. Oficiální webové stránky veletrhu navštívilo 10,09 milionu návštěvníků a dosáhly 33,9 milionu zobrazení.

Obchodní služby poskytované na letošním Kantonském veletrhu pomohly dodavatelům i kupujícím rozšířit sítě obchodních kontaktů prostřednictvím různých fór, nových služeb a obchodních modelů, zón přeshraničního elektronického obchodu, finančních zón a inteligentních systémů zákaznického servisu.

Rozšíření sítě obchodních partnerství

131. Kantonského veletrhu se zúčastnilo 536.000 zahraničních kupujících z 228 zemí a regionů, což představuje meziroční nárůst o 48 % a meziměsíční nárůst o 41,8 %.

Organizátoři Kantonského veletrhu také dále rozšířili svou zahraniční obchodní síť. Dohody o spolupráci podepsali se 14 zahraničními průmyslovými a obchodními institucemi, čímž celkový počet globálních partnerů veletrhu dosáhl 170.

Podpora regionálních průmyslových center v méně rozvinutých oblastech

131. Kantonský veletrh také vytvořil kreativní podpůrný modul pro posílení regionálního rozvoje. Celkem 975 podniků z méně rozvinutých oblastí bylo zařazeno do programu revitalizace venkova, jehož cílem je podpořit modernizaci průmyslu v těchto regionech.

Efektivní vyhledávání dodavatelů a zdrojů

Cílem 131. Kantonského veletrhu bylo také zvýšit efektivitu navazování kontaktů mezi dodavateli a kupujícími, k čemuž sloužilo zobrazování log a přehlednější elektronické karty.

V rámci Kantonského veletrhu navíc proběhly desítky obchodních setkání a propagačních akcí zaměřených na různé trhy a odvětví. 50 z těchto virtuálních propagačních akcí nazvaných„Obchodní most" přilákalo téměř 4000 kupujících z 57 zemí a regionů a 8 živých přenosů „Prohlédněte si Kantonský veletrh s Bee a Honey" zhlédlo více než 1,4 milionu diváků.

Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1813320/image_969985_32294903.jpg

KONTAKT: Celine Zheng, 020-89138620, celine@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.