Společnost The Jills Zeder Group nabízí za 170 milionů dolarů exkluzivní pozemek na nábřeží na ostrově La Gorce v Miami Beach

S cenou 170 milionů dolarů zveřejnila Společnost Jills Zeder Group nabídku k prodeji pozemku 18 La Gorce Circle, velmi unikátní lokace na ostrově La Gorce, kterou tvoří čtyři přilehlé nábřežní nemovitosti 16, 18, 22 a 24 La Gorce Circle. Pozemek se nachází v exkluzivní lokaci v soukromé střežené komunitě na ostrově La Gorce Island v Miami Beach a skládá se ze tří samostatných domů, z nichž každý má vlastní přístaviště, a dalšího pozemku s nádherným parkem.

Prodávajícího zastupují Jill Eberová a Jill Hertzbergová ze společnosti The Jills Zeder Group, zástupkyně společnosti Coldwell Banker Global Luxury, přidružené ke společnosti Coldwell Banker Realty.

Kompletně uzavřený pozemek, který je orientován na jihozápad, nabízí krásný výhled na lagunu Biscayne Bay a centrum Miami, má rozlohu přibližně 11.628 metrů čtverečních (téměř 3 akry) a nabízí zhruba 180 metrů exkluzivního přístupu k pobřeží.

Na adrese 16 La Gorce Circle se nachází dvoupatrový dům s pěti ložnicemi, sedmi koupelnami a třemi toaletami. Na adrese 18 La Gorce Circle se nachází menší dům se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a jednou toaletou. Součástí je také domek pro hosty a vinný sklep. Dvoupatrový dům na adrese 22 La Gorce Circle má pět ložnic, sedm koupelen a pět toalet.

Chloubou celého pozemku je pak úžasný soukromý park s názvem „Domaine de la Paix et de l'Amour". Pyšní se pečlivě udržovanými zahradami, vzrostlými banyány a duby, vysokými palmami, působivým mramorovým altánem s výhledem na lagunu a velkým soukromým přístavištěm. Klidný park navíc disponuje krásně upravenou sítí elegantních chodníčků z korálového kamene, a lze se zde kochat úžasnými západy slunce a výhledem na panorama centra města.

Ostrov La Gorce představuje dokonalou rekreační lokalitu: luxusní domy u vody s pečlivě upravenými zahradami, rozsáhlými areály, soukromým přístavištěm, to vše střežené bezpečnostní službou 24 hodin denně. Ostrov La Gorce je oblíbený mezi prominentními rezidenty, protože nabízí soukromí a klid. Komunita je tvořena přibližně 60 luxusními rodinnými domy a je mostem spojena se čtvrtí Miami Beach, odkud je jen kousek k obchodům Bal Harbour na severu a čtvrtím Lincoln Road a South Beach na jihu a Design District na západě. V těsné blízkosti se nachází také historický klub La Gorce Country Club, který byl postaven na konci 20. let minulého století a nedávno byl zrekonstruován.

Citáty:

"Jedná se o ten nejúžasnější soubor nemovitostí v celé Miami Beach, který nabízí přístup k přibližně 180 metrům pobřeží s nádherným výhledem na Biscayne Bay a centrum Miami," uvedla Jill Eberová ze společnosti The Jills Zeder Group. „Jedná se o ceněný a exkluzivní areál, na jehož uvedení na trh čekalo mnoho náročných kupců řadu let."

"Tato nabídka, která je k dispozici vůbec poprvé, nabízí jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost takového rozsahu v době, kdy je nabídka domů a pozemků v Miami Beach velmi omezená," prohlásila Jill Hertzbergová ze společnosti The Jills Zeder Group. „Ostrov La Gorce představuje navíc jednu z nejprestižnějších soukromých komunit na jižní Floridě, která svým obyvatelům nabízí maximální soukromí."

O společnosti The Jills Zeder Group:

Společnost The Jills Zeder Group, přidružená ke společnosti Coldwell Banker Realty, je tvořena členy celkem tří rodin, z nichž všichni jsou významnými aktéry v oblasti luxusních obytných nemovitostí. Mezi členy těchto rodin patří Jill Hertzbergová, Jill Eberová a Felise Eberová, děti Jill Hertzbergové Danny Hertzberg a Hillary Hertzbergová, a Judy Zederová a její děti Nathan Zeder a Kara Zederová Rosenová. Před založením společnosti The Jills Zeder Group, ke kterému došlo v roce 2019, realizovali členové těchto rodin dohromady prodeje nemovitostí v celkové hodnotě více než 6 miliard dolarů, včetně spolupráce na několika luxusních nabídkách v oblasti Coral Gables. Společnost The Jills Zeder Group má pobočky v Miami Beach a Coral Gables a specializuje se na luxusní nemovitosti v hodnotě milionů dolarů v nejprominentnějších lokacích Jižní Floridy, kde zastupuje celebrity, manažery firem ze žebříčku Fortune 500 a různorodou mezinárodní klientelu. Klientům nabízí ojedinělé zkušenosti a služby v oblasti luxusních nemovitostí. Další informace a kontakt na společnost The Jills Zeder Group najdete na adrese JillsZeder.com.

O společnosti Coldwell Banker Realty:

Coldwell Banker Realty je přední realitní makléřská společnost na Floridě s přibližně 73 pobočkami a 8106 přidruženými obchodními zástupci. Společnost Coldwell Banker Realty vlastní dceřiná společnost Realogy Holdings Corp. (NYSE: RLGY), největší společnost poskytující komplexní služby v oblasti obytných nemovitostí ve Spojených státech. Navštivte stránky ColdwellBankerHomes.com. Coldwell Banker Global Luxury a logo Coldwell Banker Global Luxury jsou značky služeb společnosti Coldwell Banker Real Estate LLC. Navštivte stránky ColdwellBankerLuxury.com

Kontakt pro média v USA:

Kontakt pro média na Jižní Floridě:

Leah Wrightová

Durée Rossová

Coldwell Banker

Durée & Company, Inc.

Leah.Wight@CBhomeoffice.com

954.723.9350

cb@dureeandcompany.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1811790/lagorceisland_21_outlined.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1274781/LOGO_CBGL_CMYK_VER_STK_WHITE_FINAL_Logo.jpg

Klíčová slova USA-reality-Coldwell Banker Realty

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.