Mobilní telefon HONOR X8 je ode dneška v předprodeji za startovací cenu 4990 Kč

Telefon se pyšní tenkým a lehkým tělem a velmi úzkými rámečky

Globální technologická značka HONOR právě dnes startuje předprodej lehkého a tenkého mobilního telefonu HONOR X8 s krásným módním designem. Jde o vůbec první model z řady HONOR X uvedený na světové trhy po osamostatnění společnosti HONOR. Po představení řady HONOR 50 a zcela nové řady HONOR Magic4 to také znamená další rozšíření produktového portfolia společnosti. Smartphone využívá operační systém Android 11 a stejně jako u všech nejnovějších mobilních telefonů HONOR, nechybí ani u nového modelu předinstalované Google služby. HONOR X8 je k dostání u všech českých prodejců za startovací akční cenu 4 990 Kč. Startovací cena platí jen do neděle 15. května 2022.

HONOR X8 nabízí řadu inovativních technologických řešení. Tato stylová novinka s ultratenkým a lehkým designem, velkým displejem s minimálními rámečky nabízí výborné schopnosti fotoaparátu a výkon převyšující tuto cenovou kategorii mobilních telefonů. Běží na operačním systému Android 11 s předinstalovanými Google službami. To vše za velmi přátelskou cenu, která je pro předobjednávky snížená na pouhých 4 990 Kč.

„V HONORu jsme se zavázali vytvářet silná a inovativní technologická řešení dostupná všem našim zákazníkům po celém světě. Věříme, že i HONOR X8 tento závazek naplňuje,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. A dodává: „HONOR X8 je vybaven novou mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 680, který posouvá vlastnosti mobilních telefonů na další úroveň, včetně špičkové foto výbavy.“

Povedený design v tenkém a lehkém těle

Elegantní a stylový HONOR X8 zaujme velmi tenkým a lehkým tělem o tloušťce 7,45 mm[1] a hmotnosti pouhých 177 g.[2] Díky zaobleným hranám HONOR X8 pohodlně padne do ruky a bez problémů se vejde i do kapsy nebo malé kabelky.

Velmi úzké rámečky a 6,7“ HONOR FullView displej

Díky velmi úzkým rámečkům je poměr obrazovky k tělu 93,6 %.[3] Tato hodnota je nejvyšší mezi tradičními smartphony v této kategorii. Užijete si tak opravdový zážitek ze sledování videí, hraní her nebo jakéhokoli online obsahu. Levý a pravý rámeček smartphonu HONOR X8 měří pouze 1,1 mm, zatímco horní rámeček je tenký 1,15 mm.

6,7“ HONOR FullView displej[4] s rozlišením Full HD+ (2388x1080)[5] zajistí vysoký jas a věrné barvy. HONOR X8 využívá pokročilé funkce ochrany očí, jako jsou certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light[6], režim eBook nebo tmavý režim. Čtení nebo prohlížení stránek i po delší době nebo v hůře osvětleném prostředí neunaví vaše oči.

Čtyřnásobný fotoaparát

HONOR X8 přináší výjimečné fotografické zážitky díky čtveřici fotoaparátů. Primární 64Mpx hlavní objektiv doplňují 5Mpx širokoúhlý snímač, 2Mpx makrofotoaparát a 2Mpx bokeh kamera.

Fotoaparát s rozlišením 64 Mpx je vhodný pro začínající fotografy a tvůrce, kteří rádi fotí na cestách a zaznamenávají výjimečné okamžiky s rodinou a přáteli. Širokoúhlý 5Mpx fotoaparát se zorným úhlem 120o[7] a clonou f/2,2 umožňuje uživatelům pohodlně zachytit scény krajiny nebo partu přátel v jednom záběru.

Výkon díky Snapdragonu 680 a HONOR RAM Turbo

Srdcem telefonu je 6nm procesor Qualcomm Snapdragon 680, který má vysoký výkon a zároveň je velmi energeticky efektivní.

Ve výbavě HONOR X8 nechybí také technologie HONOR RAM Turbo (6 GB + 2 GB), která přesouvá část paměti flash ROM do paměti RAM, což znamená, že 6 GB RAM lze zvětšit na 8 GB RAM. Tato technologie rozšiřuje paměť RAM tím, že komprimuje aplikace a zabraňuje jejich ukončování na pozadí. Díky tomu mohou uživatelé např. přijmout hovor nebo napsat zprávu a pak se opět vrátit k aplikaci přesně tam, kde skončili.

Bezproblémová výdrž baterie a 22,5W rychlé nabíjení

HONOR X8 obsahuje baterii s kapacitou 4000 mAh[8], která zaručuje dlouhou výdrž. V praxi to znamená až 13 hodin sledování videí na YouTube, 19 hodin surfování po internetu nebo 9,3 hodiny hraní her.[9] Díky 22,5W rychlému nabíjení HONOR stačí jen 10 minut k tomu, abyste mohli 3 hodiny přehrávat online videa.[10]

Ceny a dostupnost

HONOR X8 je od dneška dostupný ve třech barevných provedeních: Titanium Silver, Ocean Blue nebo Midnight Black.[11]

Právě teď novinku koupíte za speciální akční cenu 4990 Kč. Akční cena platí po celou dobu předobjednávek až do 15. května 2022.

Více informací najdete na oficiálním webu HONOR: www.hihonor.cz

HONOR je zpět v plné síle a plánuje se stát globální technologickou ikonou

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

[1] Údaje pocházejí z laboratoří HONOR. Tloušťka (7,45 mm) je měřena v nejtenčím bodě a nezahrnuje výčnělek fotoaparátu. Skutečné rozměry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci, výrobním procesu a způsobu měření.

[2] Údaje pocházejí z laboratoří HONOR. Skutečná hmotnost se může lišit v závislosti na konfiguraci výrobku, výrobních procesech a metodách měření.

[3] Údaje pocházejí z laboratoří HONOR.

[4] Údaje pocházejí z laboratoří HONOR. Díky zaoblené rohovému designu je úhlopříčka obrazovky 6,7 palce, měřeno podle standardního obdélníku (skutečná zobrazitelná plocha je o něco menší).

[5] Rozlišení se měří jako standardní obdélník, takže efektivní pixely jsou o něco menší.

[6] Tento produkt nemá žádnou terapeutickou funkci.

[7] Hardwarová úroveň 120°. Skutečná hodnota může být o něco nižší.

[8] Zaručená kapacita je 3900 mAh. (Nevyměnitelná baterie)

[9] Údaje z laboratoří HONOR. Výdrž baterie závisí na aktuálním používání.

[10] Údaje o nabíjení a výdrži baterie pocházejí z laboratorních testů společnosti HONOR provedených při teplotě 25 ?, relativní vlhkosti 45-80 %, s použitím originální nabíječky a kabelu, od úrovně kapacity 3 %, v pohotovostním režimu s vypnutou obrazovkou. Skutečný výkon se může mírně lišit v důsledku individuálních rozdílů, uživatelských návyků a faktorů prostředí.

[11] Tyto tři barvy se neprodávají ve všech regionech, ověřte si prosím lokální dostupnost.

Kontakt:

Tomáš Perman

Relative PR & Consultancy, s.r.o.

tomas.perman@relativepr.cz

www.relativepr.cz

Klíčová slova ČR-Čína-elektronika-trh-komunikace-firmy-Honor

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.