SPOLEČNOST HILL'S PET NUTRITION DOKONČILA KOUPI VÝROBNÍHO ZÁVODU SPOLEČNOSTI NUTRIAMO; JEDNÁ SE O PRVNÍ ZÁVOD SPOLEČNOSTI HILL'S NA VÝROBU KONZERV V EVROPĚ

Topeka (USA) 4. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Hill's Pet Nutrition, dceřiná společnost Colgate-Palmolive, dnes oznámila dokončení koupě výrobního závodu společnosti Nutriamo S.r.l., italského výrobce konzervovaných krmiv pro domácí zvířata. Akvizice je součástí plánů růstu společnosti Hill's a představuje první závod společnosti Hill's na výrobu konzerv v Evropě.

"Tato akvizice představuje důležitý krok v naší globální strategii dodavatelského řetězce, abychom mohli i nadále uspokojovat rostoucí poptávku majitelů domácích mazlíčků po naší vědecky podložené výživě," prohlásil John Hazlin, prezident a generální ředitel Hill's Pet Nutrition. "Rychle navýšíme kapacitu pro výrobu konzervovaných potravin, přičemž objem bude časem ještě růst, protože budeme schopni v tomto zařízení vyrábět více našich produktů."

O společnosti Hill's Pet Nutrition

Společnost Hill's Pet Nutrition, která byla založena před více než 80 lety s neochvějnou snahou o vědecky podloženou výživu domácích mazlíčků, má za cíl obohacovat a prodlužovat jedinečné vztahy mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky. Společnost Hill's je průkopníkem ve výzkumu psů a koček s využitím vědeckého poznání jejich specifických potřeb. Jde o přední značku krmiv pro domácí zvířata doporučovanou veterináři, kde se na vývoji převratných inovací v oblasti zdraví domácích mazlíčků podílí více než 220 veterinářů, výživových lékařů a potravinářských vědců. Terapeutická výživa Hill's Prescription Diet a naše každodenní krmiva Hill's Science Diet, Hill's Healthy Advantage a Hill's Bioactive Recipe se prodávají na veterinárních klinikách a ve specializovaných prodejnách pro zvířata po celém světě. Další informace o našich produktech a výživové filozofii najdete na adresách HillsPet.com nebo HillsVet.com.

Kontakt pro média: Elisabeth Denil, Elisabeth.Denil@hkstrategies.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1808353/Hill_s_Logo.jpg

Klíčová slova USA-potraviny-zvířata-Hill's Pet Nutrition

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.