131. Kantonský veletrh: kvalitní rozvoj obchodu podporuje oživení světové ekonomiky

131. Kantonský veletrh, který se konal ve virtuálním prostoru od 15. do 24. dubna, opět rozšířil svou globální prodejní a marketingovou síť na podporu obchodní spolupráce. Jarního veletrhu se zúčastnilo rekordních 536.000 zahraničních kupujících z 228 zemí a regionů světa, což je o 41,8 % více než na minulém, 130. veletrhu.

Interaktivní multikanálová tisková zpráva: https://www.multivu.com/players/English/9044851-131st-canton-fair-china/

131. Kantonský veletrh s podtitulem „Canton Fair, Global Share (Kantonský veletrh, globální sdílení)" kompletně optimalizoval svou oficiální platformu a zřídil zde sekce pro propojování dodavatelů a prodejců, představování nových produktů, spojení s vystavovateli a další. Vytvořil tak vysoce efektivní, vzdálenostmi a hranicemi neomezenou obchodní platformu, která umožňuje globálním prodejcům a kupujícím uzavírat objednávky z jakéhokoli místa na světě.

Na veletrhu představilo své výrobky a značky celkem 25.500 vystavujících společností, které prezentovaly více než tři miliony artiklů, z nichž třetinu tvoří novinky. Obě tato čísla představují v historii Kantonského veletrhu nové rekordy.

„Díky konstantnímu vývoji nových technologií, postupů a modelů dnes vzniká a rychle se šíří mnoho inteligentních, ekologických a nízkouhlíkových výrobků s nezávislými právy duševního vlastnictví. Kantonský veletrh je platformou, která světu představuje nejnovější úspěchy vyspělé čínské výroby, kreativity, technologií a značek a demonstruje vysokou odolnost čínského zahraničního obchodu," uvedl mluvčí Kantonského veletrhu a zástupce generálního ředitele Čínského centra zahraničního obchodu Xu Bing.

V rámci Kantonského veletrhu uspořádalo 147 předních společností z 24 obchodních skupin celkem 150 akcí, představujících nové výrobky v pěti hlavních kategoriích: pokročilé technologie, inteligentní výroba, kvalitnější život, nízkouhlíkové a ekologické výrobky a obchodní služby.

Ve specializované zóně „Oživení venkova" se představilo 974 společností, které na veletrhu předvedly 49.200 výrobků a uzavřely objednávky, které dále podpoří škálovaný, značkový a specializovaný rozvoj lokálních výrobců.

Během Kantonského veletrhu proběhla řada akcí platformy „Trade Bridge", které pokryly celkem 57 zemí a regionů po celém světě. S čínskými společnostmi a značkami se jejich prostřednictvím seznámilo celkem 4000 zahraničních nákupčích. Osm dílů živého vysílání „Objevte Kantonský veletrh se včelkami Bee a Honey" sledovalo v součtu 1,48 milionu diváků.

Na veletrhu byl rovněž představen program globálního partnerství, v jehož rámci byly uzavřeny dohody o spolupráci průmyslových a obchodních institucí ze 14 členských zemí Regionálního ekonomického partnerství (REP). Kantonský veletrh tak znovu rozšířil svou globální síť a v současnosti má již 170 globálních partnerů.

Další informace na adrese https://www.cantonfair.org.cn/en-US

KONTAKT: Celine Zheng, 020-89138620, celine@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.