Devoteam v České republice a na Slovensku rozšiřuje své portfolio o služby Google Cloud

Devoteam s hrdostí oznamuje, že v oblasti střední a východní Evropy, specificky v České republice a na Slovensku, doplňuje portfolio svých služeb o Google Cloud. Jeho lokální entita se tak připojuje pod hlavičku Devoteam G Cloud, Google Cloud Partnera působícího v 18 zemích.

Místní entity Devoteamu v České republice a na Slovensku úzce spolupracují s Devoteam G Cloud, který má silnou pozici na trhu Evropy, Blízkého východu a Asie a nyní vstupuje do nových teritorií. Devoteam buduje a zvyšuje potenciál svých týmů v Praze, Ostravě a Bratislavě skrze nábor zaměstnanců a zisk certifikací, a je připraven začít pomáhat zákazníkům v oblasti střední a východní Evropy.

"Je fantastické, že můžeme spolupracovat s Devoteamem a skrze toto partnerství pomoci zákazníkům se propojit s technologiemi a odborníky, které potřebují na své cloudové cestě," nechal se slyšet Bernd Stopper, Head of Partner Sales EMEA North za Google Cloud. "Jsme nadšeni, že můžeme prohloubit naší spolupráci se společností Devoteam, která expanduje do regionu střední a východní Evropy a nadále pomáhá svým zákazníkům uspět s cloudem."

Devoteam má více než 18 let zkušeností na českém a slovenském trhu technologického poradenství a 200 konzultantů orientující se na oblasti cloudu, cybersecurity a managed services. Nyní se těší na to, že bude svým zákazníkům pomáhat bezpečně a efektivně migrovat do cloudu, a to skrze rozšiřování své vlastní expertízy v platformě Google Cloud, zejména v oblastech modernizace aplikací a infrastruktury.

"Jsme rádi, že můžeme lokálně spolupracovat s Google Cloudem, a urychlit tak digitální transformaci našich zákazníků v České republice a na Slovensku. Kombinace našeho místního Google Cloud týmu s experty z Devoteam G Cloud nám umožňuje nabídnout unikátní hodnotu našim klientům, kteří hledají komplexního partnera pro nasazení cloudu a odemykají inovace na svých trzích," řekl Sylvain Bernolle, ředitel Devoteamu v České republice a na Slovensku.

"Jsem nadšený z rozšíření Devoteam G Cloud do České republicky a na Slovensko. Tento milník je důkazem našeho poslání přinášet zákazníkům to nejlepší z Google Cloudu. Naši zákazníci v regionu budou moci využívat nejlepší poradenské a konzultační služby ve své třídě, aby společně s našimi místními odborníky naplnili své cloudové cíle," komentoval dění Valon Rexhepi, globální ředitel Devoteam G Cloud.

O Devoteam G Cloud

Devoteam G Cloud je již více než deset let Google Cloud Partnerem a Google Cloud Manager Services Providerem. Náš tým více než 300 odborníků na Google s 9 specializacemi na Google Cloud pomohl stovkám organizací růst s Google Cloudem a migroval více než 1 milion uživatelů na Google Workspace. V červenci 2021 společnost Devoteam již podruhé za sebou získala ocenění Google Cloud Reseller Partner of the Year v oblasti EMEA (Evropa, Blízký východ a Asie).

Klíčová čísla:

● 2,300+ klientů v 18 zemích

● 500+ Google expertů

● 430+ certifikací

9 Google Cloud specializací:

● Data Analytics

● Infrastructure

● Machine Learning

● Cloud Migration

● Work Transformation – Enterprise

● Application Development

● Training Infrastructure

● Training Data

● Location-based Services

O Devoteamu

Devoteam je přední poradenská firma zaměřená na digitální strategie, technologické platformy a kybernetickou bezpečnost. Kombinace kreativity, technologií a dat umožňuje našim zákazníkům transformovat jejich podnikání a být vždy o krok napřed. S 25 lety zkušeností a 8000 zaměstnanci v Evropě a na Blízkém východě Devoteam prosazuje odpovědné a udržitelné technologie budoucnosti.

Kontakt: Vojtěch Martinek

Marketing Specialist

vojtech.martinek1@devoteam.com

Klíčová slova ČR-internet-služby-počítače-trh-firmy-Devoteam

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.