Společnost GameChange Solar dosáhla v Texasu přelomových 3 GW a napájí téměř 500.000 texaských domácností

Společnost GameChange Solar dnes oznámila, že v americkém Texasu překonala hranici 3 gigawattů. Ve „státě osamělé hvězdy" se prodávaly především jednostranné, vertikálně orientované jednoosé panely Genius Tracker™. Energetické systémy společnosti GameChange Solar jsou navrženy pro náročné podmínky – jako je extrémní rychlost větru při pobřeží a hutná jílovitá půda ve vnitrozemí – které v tomto státě převládají.

Max Johnson, ředitel pro rozvoj podnikání ve společnosti GameChange Solar, uvedl: „Jako rodilému Texasanovi mi bylo ctí získat si tak významný kus energetického trhu, který se tradičně zaměřuje na ropu, plyn a vítr. Těšíme se, že v této éře energetické transformace budeme Texas i nadále zásobovat svými odolnými systémy."

Kontakt a dotazy médií:

Derick Botha +1 (302) 528-2125

E-mail: derick.botha@gamechangesolar.com

Související odkazy:

Společnost GameChange Solar vyrábí systémy pro montáž solárních panelů s fixním náklonem i trackerů s inovativním designem a ve velkém objemu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1807479/GameChange_Solar_Hits_Milestone.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1592922/GameChange_Solar_Logo.jpg

Klíčová slova USA-energie-trh-solární-firmy-GameChange Solar

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.