Ceny iF Design Award za rok 2022: Společnost Dreame Technology získala další mezinárodní ocenění za design

Společnost Dreame Technology (dále jen "Dreame"), přední světový dodavatel chytrých domácích úklidových spotřebičů, získala prestižní ocenění iF Design Award 2022 za svůj robotický vysavač Dreame Bot W10 v kategorii Uživatelské rozhraní. Jde o další letošní ocenění pro tuto společnost, už v březnu získala cenu Red Dot Design Award.

Ceny iF Design Award, které se udílejí od roku 1954, přestavují jednu z nejprestižnějších a nejznámějších soutěží v oblasti designu na světě. Letos bylo na tuto cenu navrženo rekordních 10.776 produktů. Po prvním kole výběru hodnotí porotci zbývající práce na základě pěti kritérií, kterými jsou myšlenka, forma, funkce, originalita a dopad.

"Ve společnosti Dreame Technology věříme, že promyšlený design, který posouvá hranice, přinese uživatelům úžasný zážitek," říká Terry Tian, ředitel produktového designu ve společnosti Dreame Technology. "Naším cílem je produkty neustále vylepšovat inovativními nápady a převratnými novými funkcemi, což spotřebitelům umožní velmi efektivní a přitom snadný úklid. K uživateli se musí dostat sofistikovaný a výkonný produkt, který lze pohodlně ovládat. Naším posláním je tuto vizi realizovat."

Vysavač Dreame Bot W10 nabízí neuvěřitelně inovativní design i funkce. Jednoduché a elegantní uživatelské rozhraní aplikace na jeho ovládání uživatelům zase umožní naplno využít jeho vysoký výkon a praktický design. Navíc je vybaven pokročilou navigací LiDAR a technologií simultánní lokalizace a mapování (SLAM). Dokáže tak inteligentně vytvořit mapu různých zákoutí vaší domácnosti, kterou si pak můžete přehledně zobrazit v aplikaci. V aplikaci mohou uživatelé určit nejen zakázané zóny, kterým by se vysavač měl vyhnout, ale i klíčové oblasti úklidu. Aplikace také umožňuje mapování více podlaží naráz. Tato funkce se bude hodit především uživatelům žijícím ve dvoupatrových domech, kteří si díky tomu nebudou muset vytvářet spoustu různých map.

Kromě přehledného a jednoduchého uživatelského rozhraní nabízí přístroj W10 i výkonné funkce zvyšující účinnost a efektivitu úklidu. Jde o design 2 v 1, který zahrnuje mop a vysavač s ultra širokým válcovým kartáčem a sacím výkonem 4 000 Pa umožňujícím důkladnější úklid. Prachová nádrž s objemem 450ml a dvojitý rotační mop pak úklid usnadní ještě víc. Můžete využít i funkci automatického čištění mopu a sušení horkým vzduchem, které je mimořádně tiché. Vysavač tak bude vždy dokonale a čistý, aniž by kdykoliv rušil hlukem.

Společnost Dreame klade velký důraz jak na výzkum a vývoj, tak na design, což se odráží v řadě jejích průlomových technologií i produktů. Její nový vlajkový produkt, akumulátorový vysavač Dreame V12 Pro uvedený na trh koncem roku 2021, představuje vysokorychlostní čisticí zařízení, jehož motor dosahuje až 160.000 otáček za minutu. Tohoto úspěchu společnost Dreame dosáhla díky neúnavné podpoře inovací. Více než 50 % jejích zaměstnanců tvoří inženýři a oddělení výzkumu a vývoje pořádá každý týden semináře, kterých se mohou účastnit nejen oni, ale i ostatní zaměstnanci. Toto inovativní prostředí tvoří základ společnosti Dreame. S jeho pomocí chceme uživatelům přinést novou éru inteligentního, pohodlného a příjemného úklidu.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku , Instagramu a Twitteru . Další informace naleznete na stránkách společnosti Dreame .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1803429/1.jpg

KONTAKT: Lena Liu, 400-875-9511, pr@dreame.tech

Klíčová slova Čína-stroje-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.