Sophia Solutions slaví 20 let na českém trhu

V letošním roce bude završena již druhá dekáda od založení významné české IT společnosti, Sophia Solutions, s.r.o.

Na celý rok je připravena řada zákaznických eventů a seminářů, které vyvrcholí na podzim tohoto roku galavečerem pro zákazníky a stávající i bývalé zaměstnance. Při příležitosti tohoto jubilea vznikl i časově omezený "slavnostní" brand, který bude v letošním roce používán v rámci marketingových aktivit.

"Jsme velice vděční za podporu a loajalitu všem našim zákazníkům a zaměstnancům, kteří nás na naší cestě provází," říká Jaromír Lukáš, Sales Director & Partner, Sophia Solutions. Během tohoto roku bude společnost aktivně v médiích publikovat "seriál" několika Success Stories svých významných klientů, ve kterém bude chtít srozumitelně představit své široké portfolio IT řešení.

O společnosti Sophia Solutions, s.r.o.:

Společnost Sophia Solutions působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002. Jejím výhradním zaměřením je poskytování řešení pro podporu řízení a rozhodování. Sophia Solutions dodává produkty a řešení především v následujících oblastech: datové sklady, reporting, analýza dat včetně analýzy velkých nestrukturovaných dat (Big Data), Corporate Performance Management, Human Capital Management.

Klíčová slova ČR-počítače-trh-služby-firmy-Sophia Solutions

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.