Společnost CWT jmenuje Patricka Andersena výkonným ředitelem

Společnost CWT, platforma Business-to-Business-for-Employees (B2B4E) pro management cestování, oznamuje, že Michelle McKinney Frymire se rozhodla odstoupit ze svých funkcí ve společnosti. V rámci procesu dlouhodobého plánování firemního nástupnictví jmenovalo představenstvo prezidenta a obchodního ředitele Patricka Andersena příštím prezidentem a výkonným ředitelem, a to s účinností od 1. května 2022. Andersen bude působit rovněž v představenstvu společnosti.

"Vést společnost CWT v tak kritické fázi jejího vývoje pro mě bylo velkou ctí," řekla McKinney Frymire. "Dosáhli jsme významných úspěchů v mimořádném období a jsem vděčná našemu globálnímu týmu a zákazníkům za jejich důvěru a partnerství, které nám je oporou. Nyní, se silným finančním základem, je společnost CWT připravena urychlit svůj plán růstu a já jsem ráda, že mohu předat štafetu Patrickovi."

"Jsme nadšeni, že Patrick bude naším příštím generálním ředitelem, vzhledem k jeho vynikajícím výsledkům ve funkci obchodního ředitele a 13 letům v mezinárodních vedoucích funkcích ve společnosti CWT. Má hluboce zakořeněné vztahy s našimi zákazníky a zúčastněnými stranami a prokázal vynikající vůdčí schopnosti při dohledu nad našimi strategickými prioritami, rozšiřováním společnosti RoomIt a spuštěním naší průkopnické technologické platformy myCWT China," uvedl Jim Abrahamson, předseda představenstva společnosti CWT. "Jménem představenstva a našich globálních kolegů děkujeme Michelle za její četné příspěvky od jejího nástupu do společnosti v roce 2019 a přejeme jí hodně úspěchů v jejím dalším působení."

"Jsem potěšen a poctěn, že mohu vést společnost CWT do další fáze jejího růstu," řekl Patrick Andersen. "S růstem poptávky po cestování má společnost CWT dobrou pozici pro investice a rozšiřování vedoucího postavení v oboru a ve sféře globálních vztahů. Důležité je, že se budu nadále držet našich základních hodnot. Těším se na spolupráci s představenstvem a týmem společnosti CWT při zdokonalování našich technologií a dalším posilování služeb v oblasti cestování a pořádání akcí, které poskytujeme našim zákazníkům po celém světě.“

Před nástupem do funkce prezidenta a obchodního ředitele působil Andersen jako ředitel pro strategii a předtím jako prezident pro Ameriku. Od svého nástupu do společnosti v roce 2008 Andersen řídil a dohlížel na několik iniciativ, které definovaly odvětví, včetně spuštění myCWT China, rozšíření společnosti RoomIt by CWT a rozvoje inovativních dlouhodobých partnerských smluv v oblasti GDS technologií. Má více než 30 let zkušeností v oblasti globálního cestovního ruchu a logistiky a zastával různé mezinárodní vedoucí pozice ve společnostech Deutsche Post Worldwide a DHL. Andersen působí také jako nevýkonný člen představenstva ve společnostech Global Minnesota a MNSNAP a je členem dozorčí rady Carlson School of Management. Vystudoval management na London Business School.

O společnosti CWT

CWT je platforma pro management cestování Business-to-Business-for-Employees (B2B4E), na kterou se firmy a vlády spoléhají, že udrží jejich lidi ve spojení. Kdekoli, kdykoli a jakkoli – napříč šesti kontinenty – poskytuje společnost svým klientům a jejich zaměstnancům inovativní technologie a efektivní, bezpečné a bezpečné cestování.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220424005089/en/ .

Kontakty

Julian Walker

CorePr@mycwt.com

Zdroj: CWT

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-služby-CWT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.