HONOR uvádí na český trh mobilní telefon HONOR Magic4 Lite 5G

Značka HONOR zahajuje předprodej smartphonu HONOR Magic4 Lite 5G, který díky velmi kvalitnímu zpracování odolá nechtěným pádům. Nechybí 66W rychlonabíjení, 50 % máte nabito jen za 15 minut. Novinku seženete u tuzemských prodejců za akční cenu 6990 Kč.

Velká kapacita baterie i 66W rychlonabíjení zajistí výdrž po celý den

HONOR Magic4 Lite 5G obsahuje velkokapacitní 4800mAh baterii, která zvládne na jedno jediné nabití až 16,8 hodin brouzdání na sociálních sítích, 12,8 hodiny sledování videa nebo 25,6 hodiny volání. Telefon vydrží bez dobíjení plně funkční po celý den.

HONOR Magic4 Lite 5G navíc disponuje 66W rychlonabíjením. Z nuly na 50 % máte proto nabito jen za 15 minut, na 81 % za pouhých 30 minut. Energii tak velmi rychle dobijete i na cestách.

Super úzké rámečky

HONOR Magic4 Lite má kompaktní konstrukci, na tloušťku měří 8,05 mm a váží jen 189 g. Velkou předností jsou také 1,05mm superúzké rámečky. Jsou o 40 % užší než u většiny smartphonů této kategorie. Obrazovka zabírá 94 % čelní strany telefonu. Sledování jakéhokoli videa nebo online obsahu si užijete opravdu naplno.

6,81palcový HONOR FullView displej

HONOR Magic4 Lite se může pochlubit 6,8palcovým HONOR FullView displejem s Full HD rozlišením (2388 x 1080 pixelů) a 16,7 miliony barev. Konkurenční výhodou je také rychlá 120Hz obnovovací frekvence displeje, která zajistí zcela plynulý obraz při prohlížení webu nebo hraní her.

Podpora 5G a výkon procesoru Qualcomm Snapdragon 695 5G

HONOR Magic4 Lite 5G je jedním z prvních telefonů na světě, který využívá mobilní platformu Snapdragon 695 5G. Celkový výkon telefonu vylepšuje technologie HONOR RAM Turbo (6 GB + 2 GB), která přesouvá část flash paměti do paměti RAM, díky čemuž svou 6GB kapacitu RAM dokáže jednoduše navýšit na 8 GB RAM.

Výjimečné fotografické a video schopnosti

HONOR Magic4 Lite 5G sází na 48Mpx trojitý fotoaparát, který obsahuje i 2Mpx snímač pro zachycení hloubky ostrosti a 2Mpx makro kameru. Tato sestava fotoaparátů umožňuje pořizovat hezké snímky za všech okolností.

Ceny a dostupnost

HONOR Magic4 Lite 5G je dostupný ve třech barevných provedeních: Titanium Silver se zajímavými odlesky na zádech, temně modré Ocean Blue nebo elegantní Midnight Black.

Právě teď novinku koupíte za speciální akční cenu 6990 Kč. Akční cena platí po celou dobu předobjednávek až do 1. května 2022.

Klíčová slova ČR-trh-komunikace-firmy-Honor

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.