Společnost pro zabezpečení Web3 CertiK uzavřela další kolo financování ve výši 60 milionů dolarů od společnosti SoftBank v návaznosti na sérii B3 v hodnotě 88 milionů dolarů

Další finanční prostředky na podporu poslání společnosti CertiK zabezpečit světový Web3 pomocí inovativních produktů a služeb

Společnost CertiK, přední světová firma v oblasti zabezpečení celosvětové internetové sítě Web3 a blockchainu, dnes oznámila další investici ve výši 60 milionů USD od fondů SoftBank Vision Fund 2 a Tiger Global. Jedná se o první vstup společnosti SoftBank do oblasti zabezpečení Web3. V uplynulém měsíci bylo oznámeno kolo série B3 společnosti CertiK v hodnotě 88 milionů USD a ocenění na 2 miliardy USD , které vedla společnost Insight Partners. Toto dodatečné financování zvyšuje celkovou částku investovanou do společnosti CertiK za posledních devět měsíců na 290 milionů USD.

Posláním společnosti CertiK je zabezpečit světový Web3 prostřednictvím komplexního souboru bezpečnostních služeb a poskytnout klientům komplexní řešení všech jejich bezpečnostních potřeb. Poptávka po špičkovém zabezpečení blockchainu zůstává i v roce 2022 vysoká poté, co v roce 2021 kvůli kyberzločincům zmizela kryptoaktiva v hodnotě více než 1,3 miliardy USD. Jen během prvního čtvrtletí letošního roku zaznamenalo odvětví ztráty v kryptoměnách převyšující 1 miliardu USD v důsledku čtyř velkých útoků na blockchainové mosty a více než 200 milionů USD v důsledku různých útoků na flashové půjčky.

"Přijetí Web3 je na vzestupu, ale obavy kolem bezpečnosti dosažení plného potenciálu brzdí," řekl Dennis Chang, řídící partner společnosti SoftBank Investment Advisers. "Jsme přesvědčeni, že společnost CertiK kombinuje hluboké odborné znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, blockchainu a ověřování systémů a poskytuje společnostem špičková řešení v oblasti bezpečnosti a auditu blockchainu. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s profesorem Gu a jeho týmem a podpořit jejich misi v oblasti zabezpečení světového Web3."

Rostoucí poptávka po zabezpečení Web3 vyvolala potřebu dalšího vývoje a provozu inovativnějších a na datech založených bezpečnostních produktů pro odvětví blockchainu. Společnost CertiK vychází těmto požadavkům vstříc prostřednictvím inovativních produktů, jako jsou Security Leaderboard, Code Auditing a Skynet, služba nepřetržitého monitorování hrozeb. Společnost CertiK také nedávno spustila službu KYC a detekce podvodů v reakci na rostoucí trend kolem rug pull projektů a podvodů.

"Jsme velmi potěšeni pokračováním našeho posledního kola transakcí. Tyto příspěvky podtrhují význam zabezpečení Web3 a pomohou nám dále chránit blockchainový průmysl a budovat důvěru v komunitu kryptoprojektů," řekl Ronghui Gu, zakladatel a generální ředitel společnosti CertiK. "Události, jako jsou cross-chainové útoky, flashové půjčky, rug pull projekty a další, ukázaly potřebu komplexního zabezpečení Web3 a my jsme hrdi na to, že ho můžeme nabídnout, včetně auditu chytrých kontraktů (smart contracts), nepřetržitého monitorování hrozeb a KYC."

O společnosti CertiK

Posláním společnosti CertiK je zabezpečit světový Web3. Počínaje blockchainem společnost CertiK aplikuje špičkové inovace z akademické sféry do podnikové sféry, což umožňuje vytvářet kritické aplikace bezpečně a přesně. Společnost CertiK se sídlem v New Yorku založili profesoři informatiky Ronghui Gu a Zhong Shao. Společnost CertiK podporují přední společnosti v oboru, včetně Insight Partners, Tiger Global, Sequoia, Coatue Management, Advent International, Goldman Sachs, Lightspeed, SoftBank Vision Fund 2, Hillhouse Capital, Binance, Coinbase Ventures a dalších. Chcete-li se dozvědět více, navštivte prosím https://www.certik.com/ .

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220422005030/en/ .

Kontakty

Makayela Hills, Red Lorry Yellow Lorry

makayelah@rlyl.com

Zdroj: CertiK

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-internet-kriket-CertiK

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.