Stadiony se znovu otevírají a hudební klip na oslavu fotbalu, který uvedl ICE-T a ve kterém si zahrál Lou Diamond Phillips spolu s hvězdou seriálu "Breaking Bad", má na YouTube přes milion shlédnutí

Videoklip "It's A Beautiful Game" zaznamenal po opětovném otevření fotbalových hřišť na serveru YouTube již více než jeden milion zhlédnutí.

Tematickou skladbu, která vzdává hold fotbalu a byla vytvořena pro vysílání na monitorech uvnitř stadionů, uvádí legendární herec a rapová hvězda ICE-T. Společnost ESW Management, která videoklip produkovala, zaznamenala nárůst počtu zhlédnutí na YouTube poté, co zpomalení pandemie Covidu umožnilo znovuotevření stadionů.

"Klip byl natočený, sestříhaný a zbývaly dva týdny do jeho vydání, když se více než 4000 stadionů, na kterých měl běžet, náhle uzavřelo. Teď se znovu otevřely a my jsme se z několika tisíc zhlédnutí na YouTube dostali během několika posledních měsíců na více než jeden milion," říká jeden z producentů videoklipu Jesse Stenger.

Ve videoklipu vystupuje také RJ Mitte, známý jako „Walter Jr." ze seriálu Breaking Bad, a objeví se dokonce i komik Carrot Top.

"Lou Diamond Phillips byl pro videoklip ideální volbou vzhledem k obrovské popularitě, kterou mu v Jižní Americe získala role ve filmu ‚La Bamba'. V našem klipu si příhodně zahrál brankáře a skutečně blokoval fotbalový míč kytarou – stejně jako ve své roli v legendárním filmu, který z něj udělal doslova mezinárodní superhvězdu," říká Stenger.

Původní píseň napsal a nahrál Brian Evans, populární crooner známý v jazzových kruzích, který si získal mezinárodní uznání zejména v Latinské Americe a Asii.

"Klip ‚It's A Beautiful Game' je poctou fotbalu. Každý den dostáváme žádosti o licenci pro anglicky mluvící fanoušky, kterým tak trochu scházela podobně zábavná a odlehčená píseň, kterou by si mohli zazpívat spolu se záznamem. Aby ji mohly používat všechny stadiony, kterých existuje přes 4000, nezaměřili jsme se na konkrétní tým, ale spíše na země, ve kterých je fotbal nejpopulárnější", uzavírá Stenger.

Videoklip se natáčel v Argentině, Brazílii, Mexiku, na Havaji a v Las Vegas.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=Y1IXFQBZW6kFoto - https://mma.prnewswire.com/media/1800516/ESW_Management.jpg

KONTAKT: Jesse Stenger, js@eswmgmt.com

Klíčová slova USA-fotbal-hudba-ESW Management

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.