Ve Frýdku-Místku byl zahájen provoz první parkovací věže Car Tower v kraji

Zaměstnanci a zákazníci Autodružstva Frýdek-Místek mají jako první v Moravskoslezském kraji možnost vyzkoušet výhody vertikálního parkovacího systému Car Tower. V areálu firmy dnes zástupci společností Ferrit, GRAVIS Industry a České parkovací asociace slavnostně zahájili provoz věže Car Tower, která výrazně usnadňuje parkování ve firmách, úřadech, ve městech i na sídlištích.

Samostatně stojící kovová konstrukce rotačním způsobem umožňuje zaparkovat postupně několik vozidel na půdorys dvou parkovacích míst a dle varianty pojme 6 až 16 osobních aut i SUV. Produkt společnosti GRAVIS Industry je vyvinut, vyráběn a certifikován v ČR a podílí se na něm i sesterská společnost Ferrit s téměř 30letou tradicí výroby kvalitních důlních strojů a zařízení a celosvětovou působností.

Toto prostorově a cenově efektivní řešení je přizpůsobené evropské legislativě, o systém Car Tower je kromě Česka zájem i na Slovensku, v Německu, Polsku, Chorvatsku či Turecku, klíčovými přednostmi jsou nejmodernější bezpečnostní prvky, jednoduchá obsluha, až pětadvacetiletá životnost či rychlá instalace. Parkovací věž je velmi intuitivní, nevyžaduje žádnou vyhrazenou osobu k obsluze, ovládání je zajištěno pomocí mobilní aplikace, přístup je možný buď naskenováním QR kódu, identifikací kamerovým systémem, případně přiložením identifikační karty nebo čipu. Uživatelům je k dispozici také možnost rezervace parkovacího místa přes internet.

Součástí programu slavnostního zprovoznění věže Car Tower byl seminář na téma Moderní parkovací systémy a řešení pořádaný v sídle společnosti GRAVIS Industry pod záštitou České parkovací asociace.

Kontakt:

Roman Samek

Obchodní ředitel

GRAVIS Industry s.r.o.

e-mail: samek@gravisindustry.com

Kontakt pro média:

Tomáš Neščák

Stance Communications, s.r.o.

e-mail: tomas.nescak@stance.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-automobilová-stavby-firmy-Gravis Industry-Stance Communications

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.