131. Kantonský veletrh začíná

Čínský veletrh importu a exportu (Kantonský veletrh) s tématem „Propojení domácího a mezinárodního dvojího oběhu" se dnes znovu otevírá v online formátu. Na letošní ročník Kantonského veletrhu bylo přihlášeno rekordních více než 2,9 milionu výrobků, z toho více než 900.000 novinek a 480.000 ekologických a nízkouhlíkových exponátů.

Mluvčí Kantonského veletrhu a zástupce generálního ředitele Čínského centra zahraničního obchodu Xu Bing uvedl, že pořádání 131. Kantonského veletrhu odráží trvalé úsilí a důvěru Číny v další otevírání země a rozvoj mezinárodní spolupráce a přispívá k podpoře stability průmyslových a dodavatelských řetězců i k mezinárodní obchodní spolupráci a oživení světové ekonomiky.

Desetidenního veletrhu se zúčastní přibližně 25.500 vystavovatelů z domova i ze zahraničí, kteří se představí na 50 bezplatných výstavních plochách v 16 kategoriích. V mezinárodním pavilonu se shromáždí 402 mezinárodních podniků z 32 zemí a regionů.

131. Kantonský veletrh se zaměřuje na všestranné zkvalitnění zkušeností kupujících prostřednictvím cílených opatření. Pro zrychlení mezinárodního přístupu a zvýšení přesnosti vyhledávání byl aktualizován oficiální webový systém veletrhu s optimalizovanou konfigurací zrychlení globální sítě. Veletrh také vylepšil prezentaci vystavovatelů a exponátů a přidal tagy pro snadné rozpoznání specializovaných, high-tech nebo tradičních čínských značek a ekologických nebo chytrých výrobků.

Přístup k obchodním příležitostem zprostředkuje kupujícím řada aktivit. S novými výrobky, technologiemi, značkami a službami, které reprezentují nejnovější inovace čínských výrobců, se mohou seznámit na více než 100 slavnostních uvedeních. Kupující se také mohou zapojit do deseti tematických online fór na aktuální témata, jako je duální oběh, RCEP a tzv. "duální uhlík", která společnostem pomohou lépe porozumět poznatkům o trhu. Kromě modernizace stěžejního ocenění veletrhu Canton Fair – Canton Fair Design Awards – budou mít návštěvníci nově také možnost přizpůsobit si své nákupní zážitky.

Veletrh rovněž zahajuje sérii seznamovacích a propagačních akcí pro jednotlivá odvětví prostřednictvím spolupráce se 170 globálními partnery včetně 14 nových partnerství s průmyslovými a obchodními institucemi z členských zemí iniciativy Nové Hedvábné stezky (Belt and Road Initiative, BRI) a RCEP, jako jsou Vietnam, Laos, Kuvajt a Irák.

Pro přístup k dalším obchodním příležitostem se zaregistrujte na https://www.cantonfair.org.cn/en-US/register/index#/foreign-email .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1797846/image_1.jpg

KONTAKT: Celine Zhengová, +86 020-89138620, celine@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-veletrhy-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.