Azul rozšiřuje inženýrský tým v České republice

Pražské inženýrské pracoviště se připojuje ke globálnímu týmu odborníků na programovací jazyk Java, kteří vyvíjejí produkty snižující zákazníkům náklady na cloudovou infrastrukturu a zvyšující výkon aplikací

Společnost Azul dnes oznámila, že rozšiřuje své inženýrské zastoupení v České republice a dále rozšiřuje tým odborníků na programovací jazyk Java, který je už tak druhý největší na světě. Azul přijímá zaměstnance na různé pozice do pražského inženýrského pracoviště založeného v roce 2021, jehož posláním je vytvářet produkty, které změní způsob, jakým zákazníci provozují Javu v cloudu. Mezi volné pozice patří softwaroví vývojáři se silnou znalostí jazyků Java a C++, dále odborníci na DevOps, inženýři kvality softwaru, datoví vědci, produktoví manažeři a odborníci na technické psaní v pražské a brněnské pobočce.

"Česká republika je bohatá na inženýrské talenty a má podnikatelského ducha, díky tomu se přirozeně hodí pro globální expanzi společnosti Azul," řekl Scott Sellers, prezident a generální ředitel společnosti Azul. "Společnost Azul vybudovala neuvěřitelně kvalifikovaný tým inženýrů i kulturu produktové dokonalosti a stala se průkopníkem v řadě průmyslových prvenství v oboru podnikové Javy. Jsme vysoce ceněným lídrem v projektu OpenJDK a v široké komunitě Javy. Vzhledem k tomu, že pokračujeme v rychlém růstu, je pro náš trvalý úspěch rozhodující najímání nejlepších inženýrských talentů a jsme velmi nadšeni a odhodláni pokračovat v budování našeho týmu v České republice."

Azul nabízí bezpečné, cenově dostupné a vysoce výkonné produkty založené na Javě

Miliony vývojářů Javy, stovky milionů zařízení a nejváženější firmy ve světě spoléhají na to, že Azul posílí jejich aplikace výjimečnými schopnostmi, výkonem, bezpečností, hodnotou a úspěchem. Azul nabízí různé produkty, které pomáhají organizacím dosáhnout jejich cílů.

Azul Platform Core: Nejlepší komerčně podporované sestavy OpenJDK na světě poskytují důvěru, bezpečnost a hodnotu. Azul Platform Core poskytuje open source, drop-in náhradu za Oracle Java a je k dispozici až o 70 procent levněji než Oracle.

Azul Platform Prime: Vlajková loď Azulu, vysoce výkonný Java runtime, může snížit výdaje na podnikovou infrastrukturu až o 50 procent, stejně jako zvýšit výkon a zlepšit latentní SLA pro Java aplikace. Je populární mezi firmami poskytujícími finanční služby, e-commerce společnostmi a mnoha dalšími podniky, které spoléhají na výkon a efektivitu, aby získaly konkurenční výhodu.

Azul Intelligence Cloud: Azul nedávno oznámil novou řadu produktů, které využívají cloudové zdroje k analýze a optimalizaci Java flotil a poskytují využitelné informace. První oznámená nabídka, Cloud Native Compiler, přináší rychlejší kód a vyšší výkon při využití menšího počtu výpočetních zdrojů, čímž optimalizuje náklady na cloud a zajišťuje větší agilitu.

Společnost Azul má přímé zastoupení ve 14 zemích, distribuční partnery pokrývající 88 zemí a více než 100 technologických partnerů vytvářejících společná řešení pro různá odvětví a případy použití. Azul Platform Prime je jedním z nejpoužívanějších JVM (Java Virtual Machine) na světě.

Zaměstnání hned – globální pracovní příležitosti

Zaměstnanci společnosti Azul mají možnost ovlivnit svou kariéru i klienty. Společnost Azul klade důraz na možnosti a spolupráci, které mají podpořit rychlost rozhodování a kreativní přístupy za účelem zvyšování hodnoty pro zákazníky. Globální tým společnosti Azul se o sebe navzájem stará a podporuje se, oslavuje jedinečný talent a perspektivy každého člena, což posiluje celou organizaci a zlepšuje produkty a služby poskytované klientům.

Chcete-li se dozvědět více o různých kariérních příležitostech ve společnosti Azul, navštivte https://www.azul.com/careers/ .

O společnosti Azul

Azul, poskytovatel platformy Java pro moderní cloudové podnikání, je jedinou společností 100% zaměřenou na Javu. Miliony vývojářů v Javě, stovky milionů zařízení a nejuznávanější podniky na světě důvěřují společnosti Azul, že jejich aplikace budou mít výjimečné možnosti, výkon, zabezpečení, hodnotu a úspěch. Mezi zákazníky společnosti Azul patří 27 % společností z žebříčku Fortune 100, 50 % z 10 nejcennějších značek světa podle časopisu Forbes, všech 10 nejlepších světových finančních obchodních společností a přední značky, jako je Avaya, Bazaarvoice, BMW, Credit Suisse, Deutsche Telekom, LG, Mastercard, Mizuho, Priceline, Salesforce, Software AG a Workday. Více informací najdete na azul.com a sledujte nás na @azulsystems.

Kontakty

Alex Bradley, Azul

Alex.Bradley@azul.com

Zdroj: Azul

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-ČR-počítače-práce-Azul

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.