Společnost TCL Europe představuje produkty různých kategorií pro nové zážitky ze zábavy a domácího životního stylu

Společnost TCL přináší to nejlepší z technologií – od propojených domácích spotřebičů až po televizory a soundbary – a rozšiřuje svou nabídku domácího komfortu o plně integrovaný ekosystém

Společnost TCL, jeden z dominantních hráčů v celosvětovém televizním průmyslu a přední výrobce spotřební elektroniky, posiluje svou pozici v oblasti domácího pohodlí a zábavy uvedením svých nejnovějších produktů pro domácnost včetně nových praček a rozšířeného ekosystému AI x IoT pro rok 2022 o nové připojené klimatizace, robotické vysavače a čističky vzduchu pro evropské spotřebitele.

Společnost TCL také představuje nové mini LED QLED televizory řady C s nejpokročilejšími a nejchytřejšími funkcemi, jakož i další technologická vylepšení nejnovější generace mini LED modelů.

Řada TCL 2022, která jde stále kupředu a poskytuje spotřebitelům neustále se zlepšující možnosti zábavy, zahrnuje také řadu nových soundbarů, včetně jednoho využívajícího druhou generaci exkluzivní oceňované technologie TCL RAY-DANZ.

Rostoucí nabídka velkých a malých domácích spotřebičů pro snadnější domácí život

Po představeních prvních klimatizací TCL v roce 2021 v Evropě prokazuje společnost svou oddanost designu a inovacím uvedením nové prémiové dělené klimatizační jednotky FreshIN v roce 2022. Tento elegantní výrobek (dostupný v modelech 9K a 12K BTU) s řadou klíčových prémiových funkcí doplní jakýkoli prostor a zabrání nepříjemnému kolísání teploty v místnosti.

V letošním roce společnost TCL představuje pračky řady P2[1] s parními programy, které odstraňují nejběžnější bakterie a zajišťují nejhygieničtější výsledky a ochranu. Chytrý systém automatického dávkování inteligentně vypočítá přesné množství pracího prostředku, změkčovadla a vody potřebné pro každý cyklus. Nová pračka a sušička TCL řady P2[2] je také vybavena programem Air Refresh, který odstraní zápach za pouhých 25 minut bez použití pracího prostředku.

Společnost TCL rovněž navazuje na úspěch své řady inteligentních malých domácích spotřebičů IoT, která byla v Evropě uvedena na trh v prosinci 2021, a v roce 2022 by měla uvést na trh nové modely robotických vysavačů Sweeva (Sweeva 3000M a 3500M) a čističek vzduchu Breeva (Breeva Pro řady 700 a 400)[3]. Tato chytrá zařízení TCL lze ovládat pomocí aplikace TCL Home App a jsou také kompatibilní s asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Nové televizory TCL řady C přináší výjimečný zážitek ze sledování a zábavy pro všechny

Společnost TCL, která se i letos řídí svým novým mottem značky Inspire Greatness, pracuje na nových chytrých mini LED a QLED televizorech, které nabízejí propojenou zábavu prostřednictvím nejlepších technologií.

S ambicí stát se špičkovým hráčem v oblasti mini LED televizorů provedla společnost TCL významná vylepšení v technologii TCL Mini LED. Mini LED televizory od společnosti TCL nyní nabízejí uživatelům ještě lepší vizuální zážitek díky vyššímu a přesnějšímu kontrastu, vyššímu jasu, menší míře bloomingu a lepší rovnoměrnosti.

Nové mini LED televizory TCL řady C93 a C83 s technologií Google TV, které získaly ocenění Red Dot Design Award, přinášejí nejlepší zážitek z domácího kina a zábavy při sledování filmů a televizních pořadů, hraní videoher, komunikaci prostřednictvím videohovorů, domácího fitness a dalších funkcí. Řada TCL C93[4] je vlajkovou lodí 4K mini LED televizorů TCL s integrovaným kompletním zvukovým systémem a tisíci mini LED diodami s téměř více než 2000 místními stmívacími zónami[5]. Na druhé straně řada C83od společnosti TCL[6] kombinuje nejnovější generaci technologií Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 1000, 144Hz Motion Clarity Pro, které zajišťují vysoce přesný kontrast a ostrý a barevný obraz HDR.

Nová řada televizorů TCL QLED TCLC73[7] kombinuje technologie QLED, 4K HDR Pro a 144Hz Motion Clarity Pro s plynulým, ostrým a barevným obrazem HDR pro všechny milovníky her a zábavy. Navíc díky technologiím Game Master Pro, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, Freesync Primium, TCL Game Bar a podpoře nejnovějších formátů HDR (včetně HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) bude tento televizor TCL tím nejlepším společníkem pro sledování filmů, sportovních přenosů a her v HDR. Aby společnost TCL nabídla evropským spotřebitelům neskutečné možnosti zábavy, uvedla na trh řadu TCL C63[8]. Televizor TCL řady C63 je špičkový QLED 4K televizor, který zprostředkovává komplexní nabídku zábavy s Google TV, výjimečný audiovizuální výkon a ještě více barev.

Aby společnost TCL nabídla kompletní řadu televizorů a cenově dostupnou technologii, která splňuje očekávání všech spotřebitelů, uvádí na trh také nové 4K HDR televizory s Google TV: řadu TCL P73 a řadu P63.

Významný krok v oblasti zvuku s exkluzivní technologií TCL RAY •DANZ

Ve snaze o ještě lepší pohlcující zvukový zážitek společnost TCL jako lídr v segmentu soundbarů Dolby Atmos v Evropě vyvinula a v roce 2020 představila inovativní a oceňovanou technologii RAY-DANZ. Díky unikátně dozadu natočeným reproduktorům, které vysílají zvukové vlny směrem k zakřiveným akustickým odrazovým jednotkám, vytváří širší a homogenní zvukovou scénu (ve srovnání s běžnými soundbary) bez jakéhokoli digitálního zpracování a bez kompromisů v kvalitě, čistotě a přesnosti zvuku.

V roce 2022 uvádí společnost TCL na trh druhou generaci technologie RAY-DANZ v novém soundbaruTCLC935U, který získal ocenění Red Dot Design Award: vlajkovou lodí v oblasti 5.1.2 Dolby Atmos, která je vybavena technologií RAY-DANZ a odpovídá kvalitě obrazu Dolby Vision televizorů TCL.

Aby společnost TCL nabídla všem uživatelům více možností zábavy, představuje letos na jaře také nový cenově dostupný, úplně kompletní a snadno nastavitelný soundbar (TCL S522W) a sofistikovaný 3.1kanálový vysoce kvalitní soundbar s bezdrátovým subwooferem o zvukovém výkonu 350 W (TCL P733W).

Pohled zpět a kupředu

Tyto nové produkty jsou striktně v souladu s novým mottem společnosti TCL „Inspire Greatness". Posláním společnosti TCL zůstává zpříjemnit lidem život a učinit ho inteligentnějším díky vysoce kvalitním výrobkům za konkurenceschopnou cenu, přičemž spotřebitelé jsou vždy na prvním místě. Společnost TCL chce dnes více než kdy jindy posouvat hranice možností technologií a hrát klíčovou roli v životě zákazníků tím, že je bude inspirovat a pomáhat jim užívat si doma nový životní styl.

Od roku 2021, kdy společnost TCL uvedla na trh nové pokročilé chytré produkty a služby, se její podíl na trhu a hlavní konkurenceschopnost zvýšily a na náročném trhu dosáhla solidních výsledků. Podle společnosti Omdia se celosvětový podíl televizorů TCL na trhu v roce 2021 nadále zvyšoval na 11,5 %, čímž se pevně zařadil na třetí místo na světě. Celosvětové tržby společnosti TCL TV Business se meziročně zvýšily o 24,3 % na 49,27 miliardy hongkongských dolarů (6,3 miliardy USD) a společnost TCL se v roce 2021 rovněž umístila na 2. místě v celosvětovém tržním podílu LCD televizorů. Společnost TCL se opírala o svou výhodu prvního hráče na poli mini LED TV a dosáhla významného růstu objemu prodeje chytrých obrazovek střední a vyšší třídy: objem prodeje QLED televizorů se meziročně zvýšil o 53,8 % a mini LED televizorů o 50,5 %. V Evropě dosáhla společnost TCL díky úspěchu svých televizorů QLED 2021 a Mini LED řady C velkolepých úspěchů a vysokého tempa růstu, přičemž tržby z prodeje televizorů TCLvzrostly meziročně o 52,2 %.

Společnost TCL je od roku 2018 průkopníkem v oblasti mini LED televizorů a u svých zbrusu nových modelů TCL Mini LED bude i nadále pokračovat ve významných technologických vylepšeních, aby uživatelům po celém světě nabídla lepší zážitek ze sledování. Kromě toho, že je TCL oblíbenou značkou televizorů, úspěšně posílila svou nabídku více kategorií a vytvořila pro spotřebitele plně propojenou domácnost s využitím nejlepších technologií. V roce 2022 společnost TCL urychlí svou strategii v oblasti domácích spotřebičů v Evropě a nabídne rostoucí řadu produktů pro domácí životní styl, aby splnila nová očekávání spotřebitelů v oblasti zdravého bydlení a snadnějšího života domácností.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí a mobilní spotřebiče.

Facebook: TCL Europe - The Creative Life / Twitter: @TCL_Europe / Instagram: tcl_europe

[1] Pračky TCL řady P2 se vyrábějí ve variantách 8 kg, 9 kg a 10 kg.

[2] Pračka se sušičkou TCL řady P2 existuje v provedení 8 kg s kapacitou sušení 5 kg.

[3] Vysavače 2 v 1 Sweeva 3000M a 3500M budou v Evropě k dostání v květnu. Čističky vzduchu Breeva Pro řad 700 a 400 budou v Evropě k dispozici v červnu.

[4] K dispozici ve velikostech 75'' a 65''

[5] 1 920 místních stmívacích zón na 75'' / 1 080 místních stmívacích zón na 65''

[6] K dispozici ve velikostech 75''/65''/55''

[7] K dispozici ve velikostech 75''/65''/55''/50''/43''

[8] K dispozici ve velikostech 75''/65''/55''/50''/43''

Kontakty: TCLPresse@havas.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-elektronika-TCL Electronics

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.